اسكان نوروزيمسولان دانشگاه آزاد اسلامی سانحه دلخراش هوایی را تسلیت گفتنددرخشش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات کشوری فناوری های نوین کارون کاپ /تیم اَپکس اول شد.بازدید دکتر علیرضا حسنی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت های گروه جهادی بسیج دانشجویی در روستایی ماژانقدردانی دکترعلیرضا حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در پایگاه هوایی ارتش روز نیروی هوایی را تبریک گفتدانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان و مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان استحجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: مرحله استانی دوره شمیم معرفت پایان یافتنشست هم اندیشی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برگزار شدحجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی :رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلای سازمانها می شودافتتاح دفتر توسعه آموزش پزشکی با حضور ریاست دانشگاهدکتر سید مجتبی حسینی نخستین دانش اموخته دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت های بسیاری برای درخشش در عرصه های بین المللی دارد.دیدار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان با معاونت عمرانی استاندارثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون ازمون وثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شددر دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .بازدید سرزده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از مدارس سما طبس
برگزاری یادواره شهدای نهضت جهانی اسلام با حضور سردار احمدی فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب قم

سردار احمدی در یادواره ی شهدای نهضت جهانی اسلام در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند:

راه پر افتخار امام و انقلاب فراموش شدنی نیست.

به همت حوزه بسیج دانشجویی شهید باکری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند یادواره ی شهدای نهضت جهانی اسلام در محل سالن اجتماعات دانشکده پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند باحضور آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی، سرهنگ قاسمی فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی و جمعی از یادگاران دفاع مقدس، بسیجیان، دانشگاهیان و مسئولان استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ابتدای این مراسم مهندس افشین عابدینی فرمانده پایگاه بسیج شهید باکری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به مهمانان و مسئولان و فرماندهان خیر مقدم گفت. آنگاه حجت الاسلام و المسلمین حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به ایراد سخن پرداخت.

در ادامه سخنران ویژه ی این مراسم سردار سرتیپ حاج غلامرضا احمدی فرمانده سپاه علی ابن ابیطالب استان قم در سخنانی به روحیه ی قوی جهادی و ایثارگرانه در رزمندگان پرتوان اسلام در سال های درخشان دفاع مقدس اشاره کرد و گفت: رزمندگان و ایثارگران در آن سال ها جان دادند، اما نگذاشتند امر امام ما بر زمین بماند.

سردار سرتیپ احمدی با اشاره به این که به هیچ وجه نباید ذره ای از عزم راسخ ملت عزیزما در مقابله با دنیای استکبار کاسته شود، گفت: بنده از برگزار کنندگان و شرکت کنندگان این محفل تشکر می کنم و هرچند شهیدان عزیز نیازمند به ما نیستند، اما برگزاری این محافل برای خود ما برکت زیادی دارد و ما به این محافل نیازمندیم.

وی در ادامه با اشاره به فراز از بیانات امام خمینی «ره» که فرمودند: « خون شهیدان ما در امتداد خون شهیدان کربلا است»، گفت: امروز هم برگزاری این محافل مایه ی حیات اسلام انقلابی و موجب تقویت آرمان های والای انقلاب اسلامی است.

فرماند سپاه علی ابن ابیطالب قم در ادامه ضمن تأکید بر لزوم تعمیق هرچه بیشتر بصیرت انقلابی و توجه دقیق به مطالبات مقام عظمای ولایت به ویژه در زمینه ی فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی گفت: جنگ فرهنگی به مراتب از جنگ نظامی خطرناک تر است و مقام معظم رهبری با دقت خاص در پیام هایشان و به ویژه در نام گذاری سال های اخیر بر این مهم تأکید دارند و می فرمایند: « فرهنگ مانند هواست. اگر آلوده شود یک جمعیت آسیب می بیند.»

وی در ادامه به وجود آمدن گروهی مانند داعش را ثمره ی مدیریت دموکراسی آمریکایی توصیف کرد و گفت: نباید گول شعار ها و فضاسازی های آمریکا را بخوریم.

سردار احمدی تأکید کرد راه ماندگاری ملت و عزت کشور عزیزمان همان است که امام حسین (ع) و امام خمینی «ره» به ما نشان دادند.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن ارج گذاری به حضور گرامی فرماندهان و دلاوران سال های دفاع مقدس در دانشگاه، به سردار احمدی، آیت ا... عبادی و مهمانان یادواره ی شهدا خیر مقدم گفت.

دکتر حسنی افزود: برگزاری اینگونه جلسات در محیط دانشگاه موجب تلطیف فضای فرهنگی و معنوی دانشگاه و تقویت روحیه ی فرهنگ و تفکر بسیجی در میان دانشجویان می شود.

درپایان این مراسم از کتاب طنین نور رونمایی گشت و یادبودی به سردار احمدی نیز تحویل گشت.

گفتنی است قبل از این جلسه سردار احمدی، حضرت آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی و همراهان با حضور در مزار شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و قرائت فاتحه یاد آن عزیز را گرامی داشتند و نسبت به مقام شاخص آنان ادای احترام کردند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۲/۰۷ زمان : ۱۲:۳۹ كاربر : pr بازديد : ۹۶۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۵/۱۲/۰۸ زمان ويرايش : ۰۸:۵۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

۴ جمادی الثانیة ۱۴۳۹ قمري

۲۰ فوريه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۴۷
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۳
اذان مغرب ۱۷ : ۴۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۶
انتخاب شهر