اسكان نوروزيمسولان دانشگاه آزاد اسلامی سانحه دلخراش هوایی را تسلیت گفتنددرخشش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات کشوری فناوری های نوین کارون کاپ /تیم اَپکس اول شد.بازدید دکتر علیرضا حسنی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت های گروه جهادی بسیج دانشجویی در روستایی ماژانقدردانی دکترعلیرضا حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در پایگاه هوایی ارتش روز نیروی هوایی را تبریک گفتدانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان و مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان استحجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: مرحله استانی دوره شمیم معرفت پایان یافتنشست هم اندیشی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برگزار شدحجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی :رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلای سازمانها می شودافتتاح دفتر توسعه آموزش پزشکی با حضور ریاست دانشگاهدکتر سید مجتبی حسینی نخستین دانش اموخته دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت های بسیاری برای درخشش در عرصه های بین المللی دارد.دیدار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان با معاونت عمرانی استاندارثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون ازمون وثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شددر دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .بازدید سرزده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از مدارس سما طبس
دکتر علیرضا حسنی در مراسم تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی فردوس: شهدا شاخص های ارزشمند و نورانی هستند که ما راه حق و حقیقت را گم نکنیم.

دکتر علیرضا حسنی در مراسم تدفین شهدای گمنام در دانشگاه آزاد اسلامی فردوس:

شهدا شاخص های ارزشمند و نورانی هستند که ما راه حق و حقیقت را گم نکنیم.

پیکر پاک دو شهید گمنام با حضور پر شور مردم، مسئولین و دانشگاهیان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد فردوس به خاک سپرده شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی دراین مراسم در سخنانی از حضور پر شور دانشگاهیان و مردم ولایت مدار فردوس در مراسم تشیع و تدفین این شهدای عزیز تشکر و قدردانی نمود و گفت: چنانکه مقام معظم رهبری هم بارها تأکید فرموده اند: شهدا شاخص های ارزشمند و نورانی هستند که ما راه حق و حقیقت را گم نکنیم.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه با گرامیداشت سالروز شهادت حضرت فاطمه ی زهرا (س) گفت: تدفین دو شهید عزیز مایه ی خیر و برکت دانشگاه است و در واقع آنها صاحب خانه اند و ما مهمان آنهاییم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت: ما آمده ایم با شهدا پیمان ببندیم و در مقابل فرمایشات مقام عظمای ولایت سر تعظیم فرود آوریم.

این آزاده و جانباز پر افتخار سال های دفاع مقدس افزود: هرچند حسرت عقب ماندن از کاروان شهدا را به دل داریم، اما به شهدا خوش آمد می گوییم و امیدواریم به برکت حضورآنان زنگار غفلت و فراموشی را از دل و روحمان زدوده شود.

دکتر حسنی در ادامه افزود: به هیچ عنوان نباید در مقابل فرمایشات مقام معظم رهبری مجتهد شویم. چراکه این مسأله موجب گم کردن راه می شود.

در ادامه ی این مراسم حجت الاسلام والمسلمین محمدرضا بابایی ماهانی نژاد امام جمعه ی شهرستان فردوس ضمن قدردانی از حضور پرشور مردم فردوس در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام گفت: قدر شهدای عزیز را بدانیم. انصافاً عطر حضور آنان شهرمان را متحول کرد.

امام جمعه ی شهرستان فردوس در ادامه مزین شدن دانشگاه آزاد اسلامی فردوس با حضور دو شهید گمنام را بسیار ارزشمند دانست و گفت: قطعاً دانشجویان با مشاهده ی قبور شهدا در محوطه ی دانشگاه به یاد دوران دفاع مقدس و جانفشانی های رزمندگان اسلام می افتند و فضای معنوی دانشگاه نیز بیشتر می شود.

گفتنی است این پیکرهای مطهر مربوط به دو نوجوان بود که در عملیات خیبر و والفجر در سال 1362 به درجه ی رفیع شهادت نائل آمدند و دکترعلیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان و دکتر غفاری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی فردوس تدفین و خاکسپاری آنان را شخصاً انجام دادند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ زمان : ۱۶:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۸۶۵
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶

۴ جمادی الثانیة ۱۴۳۹ قمري

۲۰ فوريه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۱
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۴۷
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۳
اذان مغرب ۱۷ : ۴۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۶
انتخاب شهر