دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: اردوی راهیان نور نقش بسیار ارزشمندی در بصیرت افزایی دانشجویان دارد.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

اردوی راهیان نور نقش بسیار ارزشمندی در بصیرت افزایی دانشجویان دارد.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم بدرقه کاروان دانشجویی راهیان نور این دانشگاه گفت: برگزاری اردوی راهیان نور نقش بسیار ارزنده ای در بصیرت افزایی دانشجویان عزیز و آشنایی هرچه بیشتر و بهتر آنان با آرمان های والای شهدای عزیز و سال های حماسه و ایثار دفاع مقدس دارد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر حسنی در ادامه با اشاره به 22 اسفند روز بزرگداشت شهدا گفت: یادکرد شهدا و ادای احترام به آنان و غبار روبی از مزار شریف آنان موجب زدودن غبار غفلت و فراموشی از دل و روحمان می شود. هرچند شهدای عزیز به مقامی رسیده اند که نیازی به ما ندارند، اما برای زدودن غبار از دل و روح، ما به آنها نیاز داریم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان که خود در شمار آزادگان و جانبازان پر افتخار سال های دفاع مقدس است در ادامه به نقل خاطره ای از سال های دفاع مقدس پرداخت و از دانشجویان خواست از این سفر معنوی به بهترین شکل بهره برداری نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ زمان : ۱۱:۵۸ كاربر : pr بازديد : ۷۶۹
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر