دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی موجب شکوفایی اقتصادی و عزت و اقتدار بیشتر کشورمان می شود.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی موجب شکوفایی اقتصادی و عزت و اقتدار بیشتر کشورمان می شود.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم گرامی داشت سالگرد تولد امام محمد تقی(ع) با اشاره به اینکه تأکید مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید، باید سرلوحه ی فعالیت همه ی دستگاه ها قرار بگیرد افزود: همه ی متولیان فرهنگی و همه ی دست اندر کاران عرصه های اقتصادی و اجتماعی کشور باید با توجه به محورهای مهم مورد تأکید مقام معظم رهبری با همت و کار مضاعف بستر تحقق منویات ایشان را فراهم آورند و در این زمینه فقط به شعار و تبلیغات بسنده نکنند.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه با اشاره به توفیقات ارزشمند کسب شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سال 95 گفت: اینکه در سال گذشته علاوه بر توفیقات ارزشمند در زمینه ی افزایش دوره های تحصیلات تکمیلی توانستیم بااستعانت از الطاف الهی رتبه ی دانشگاه را 13 پله ارتقا بدهیم و این واحد دانشگاهی را از زیان دهی خارج کنیم، توفیق بزرگی است. اما باید در سال 96 با عمل به رهنمود های راهگشای مقام معظم رهبری زمینه ی توسعه ی اقتصاد دانش بنیان و تبدیل علم به فناوری و ثروت را بسیار جدی تر پیگیری کنیم.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه ضمن توصیه به همکاران برای پرهیز از هرگونه هزینه ی غیر ضروری و توجه ویژه به صرفه جویی در همه ی امور و رعایت انظباط مالی و اداری در سال 96 بر ضرورت تکریم دانشجویان و خدمت رسانی بیشتر گفت: یکی از توفیقات ارزشمند سال 95 کسب مقام برتر در امر اقامه ی نماز بود. ان شاء ا... امیدواریم فعالیت های عمیق معنوی و فرهنگی در سال 96 که مورد تأکید و پیگیری جناب آقای دکتر ولایتی ریاست محترم هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی نیز هست، با انگیزه و جدیت و اشتیاق بیشتری پیگیری شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ زمان : ۱۵:۵۰ كاربر : pr بازديد : ۷۷۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۹ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

پنج شنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷

۵ رجب ۱۴۳۹ قمري

۲۲ مارس ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۲ : ۴۰
غروب آفتاب ۱۸ : ۴۶
اذان مغرب ۱۹ : ۰۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۹
انتخاب شهر