دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی موجب شکوفایی اقتصادی و عزت و اقتدار بیشتر کشورمان می شود.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

ضرورت توجه به منویات مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی موجب شکوفایی اقتصادی و عزت و اقتدار بیشتر کشورمان می شود.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم گرامی داشت سالگرد تولد امام محمد تقی(ع) با اشاره به اینکه تأکید مقام معظم رهبری در زمینه ی اقتصاد مقاومتی، اشتغال و تولید، باید سرلوحه ی فعالیت همه ی دستگاه ها قرار بگیرد افزود: همه ی متولیان فرهنگی و همه ی دست اندر کاران عرصه های اقتصادی و اجتماعی کشور باید با توجه به محورهای مهم مورد تأکید مقام معظم رهبری با همت و کار مضاعف بستر تحقق منویات ایشان را فراهم آورند و در این زمینه فقط به شعار و تبلیغات بسنده نکنند.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه با اشاره به توفیقات ارزشمند کسب شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در سال 95 گفت: اینکه در سال گذشته علاوه بر توفیقات ارزشمند در زمینه ی افزایش دوره های تحصیلات تکمیلی توانستیم بااستعانت از الطاف الهی رتبه ی دانشگاه را 13 پله ارتقا بدهیم و این واحد دانشگاهی را از زیان دهی خارج کنیم، توفیق بزرگی است. اما باید در سال 96 با عمل به رهنمود های راهگشای مقام معظم رهبری زمینه ی توسعه ی اقتصاد دانش بنیان و تبدیل علم به فناوری و ثروت را بسیار جدی تر پیگیری کنیم.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه ضمن توصیه به همکاران برای پرهیز از هرگونه هزینه ی غیر ضروری و توجه ویژه به صرفه جویی در همه ی امور و رعایت انظباط مالی و اداری در سال 96 بر ضرورت تکریم دانشجویان و خدمت رسانی بیشتر گفت: یکی از توفیقات ارزشمند سال 95 کسب مقام برتر در امر اقامه ی نماز بود. ان شاء ا... امیدواریم فعالیت های عمیق معنوی و فرهنگی در سال 96 که مورد تأکید و پیگیری جناب آقای دکتر ولایتی ریاست محترم هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی نیز هست، با انگیزه و جدیت و اشتیاق بیشتری پیگیری شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۱/۱۹ زمان : ۱۵:۵۰ كاربر : pr بازديد : ۷۲۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶

۶ جمادی الاولی ۱۴۳۹ قمري

۲۳ ژانويه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۳
اذان ظهر ۱۱ : ۴۵
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۷
اذان مغرب ۱۷ : ۱۶
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۳
انتخاب شهر