ثبت نام مجدد کارشناسی ارشدچاپ مقالات استادان دانشگاه در مجلا ت علمی داخلی و خارجیدکتر حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در روستای بورنگ درمراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام شرکت کرد .اسكان نوروزيمسولان دانشگاه آزاد اسلامی سانحه دلخراش هوایی را تسلیت گفتنددرخشش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات کشوری فناوری های نوین کارون کاپ /تیم اَپکس اول شد.بازدید دکتر علیرضا حسنی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت های گروه جهادی بسیج دانشجویی در روستایی ماژانقدردانی دکترعلیرضا حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در پایگاه هوایی ارتش روز نیروی هوایی را تبریک گفتدانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان و مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان استحجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: مرحله استانی دوره شمیم معرفت پایان یافتنشست هم اندیشی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برگزار شدحجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی :رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلای سازمانها می شودافتتاح دفتر توسعه آموزش پزشکی با حضور ریاست دانشگاهدکتر سید مجتبی حسینی نخستین دانش اموخته دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت های بسیاری برای درخشش در عرصه های بین المللی دارد.دیدار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان با معاونت عمرانی استاندارثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون ازمون وثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شددر دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .بازدید سرزده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از مدارس سما طبس
معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند عنوان کرد: یکی از مهمترین ثروت ها و مزیت های استان خراسان جنوبی نیروهای دانشگاهی متخصص هستند

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند عنوان کرد:

یکی از مهمترین ثروت ها و مزیت های استان خراسان جنوبی نیروهای دانشگاهی متخصص هستند.

معاون حقوقی، امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با حضور در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با رئیس، معاونان و مدیران دانشگاه دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در ابتدای این نشست صمیمانه دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور معاون وزیر در دانشگاه ازاد اسلامی به بیان گزارشی از فعالیت ها و دستاورد ها دانشگاه آزاد اسلامی به ویژه در زمینه توسعه تحصیلات تکمیلی، اقتصاد مقاومتی، اشتغال تولید و درخشش این واحد دانشگاهی ارتقاء سیزده پله ای رتبه در بین مراکز استان ها گفت تأسیس صد رشته در مقاطع تحصیلات تکمیلی در سال 94 یکی از افتخارات غرور آفرین در تاریخچه دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی است که نقش بسیار ارزنده ای در توسعه متوازن و پایدار استان خواهد داشت.

وی همچنین گفت پیش از این رتبه ی دانشگاه در بین مراکز استانی 28 بوده که با تلاش و همت و مجاهدت متعهدانه رتبه ی دانشگاه سیزده پله ارتقاء یافت.

در ادامه دکتر مرتضی براری معاون حقوقی امور دولت و مجلس وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در سخنانی خراسان جنوبی را استانی غنی و توانمند توصیف کرد و گفت مهم ترین ثروت و مزیت این استان نیروهای دانشگاهی مستقر در این منطقه هستند. وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال 96 از سوی مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر اقتصاد مقاومتی گفت اقتصاد مقاومتی یعنی استفاده حداکثری از مزیت های این استان.

دکتر مرتضی براری گفت با الگوی اقتصاد مقاومتی می توان گنج های بالقوه ء این منطقه را به گنج بالفعل تبدیل کرد. معاون وزیر ارتباطات با ذکر مثالی از پیشرفت های دانشگاه استنفورد و دانشگاه ام – آی – تی در تبدیل فناری به ثروت گفت امروز مغز انسان با خلاقیت و نوآوری ثروت خلق میکند.

وی با تأکید بر اینکه از دانشگاه های نسل چهارم افراد فارغ التحصیل نمی شوند بلکه شرکت ها فارغ التحصیل می شوند گفت: دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی فرصت ها و زمینه های خوبی دارد و می تواند به مرکز ثقل تولید علم و ثروت تبدیل شود. دکتر مرتضی براری در ادامه ICT را موتور پیشران توسعه در دنیای فعلی دانست و با اشاره به نقش این صنعت در رونق اقتصادی و توسعه ی اشتغال و کارآفرینی گفت: ICT می تواند اقتصاد خراسان جنوبی به ویژه اقتصاد گردشگری را چند برابر کند، چون امروزه موبایل به صورت پنجره ای برای کلیه ی خدمات تبدیل شده است. وی افزود دانشگاه آزاد اسلامی نیز می تواند با استفاده از نیروی متخصص خود سهم بسیار زیادی از اقتصاد ICT استان ببرد.

وی در پایان ضمن اعلام آمادگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در ارائه ی همراهی و همکاری با دانشگاه برای توسعه ی فعالیت های اقتصادی دانش بنیان تأکید کرد.

گفتنی است در این دیدار اعضای هیأت رئیسه ی دانشگاه نظرات و دیدگاه های خودشان را با معاون وزیر در میان گذاشتند. حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی هم با بیان اینکه تأکید مقام معظم رهبری در زمینه ی توسعه، اشتغال و رونق اقتصادی باید بسیار جدی گرفته شود گفت: اقتصاد مقاومتی موجب توسعه ی فرصت های شغلی پایدار و شرافتمندانه و کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۱/۲۶ زمان : ۱۶:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۷۶۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

۸ جمادی الثانیة ۱۴۳۹ قمري

۲۴ فوريه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۷
اذان ظهر ۱۱ : ۴۶
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۶
انتخاب شهر