ثبت نام مجدد کارشناسی ارشدچاپ مقالات استادان دانشگاه در مجلا ت علمی داخلی و خارجیدکتر حسنی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در روستای بورنگ درمراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام شرکت کرد .اسكان نوروزيمسولان دانشگاه آزاد اسلامی سانحه دلخراش هوایی را تسلیت گفتنددرخشش دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در مسابقات کشوری فناوری های نوین کارون کاپ /تیم اَپکس اول شد.بازدید دکتر علیرضا حسنی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از فعالیت های گروه جهادی بسیج دانشجویی در روستایی ماژانقدردانی دکترعلیرضا حسنی از حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمنرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور در پایگاه هوایی ارتش روز نیروی هوایی را تبریک گفتدانشگاه آزاد اسلامی با صدور پیامی از دانشگاهیان و مردم برای حضور پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن دعوت کرد.در دوره شمیم معرفت عنوان شد :آینده کشور عزیزمان متعلق به جوانان و دانشجویان استحجت الاسلام حسین واقعی مدیر امور فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: مرحله استانی دوره شمیم معرفت پایان یافتنشست هم اندیشی انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن برگزار شدحجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی :رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلای سازمانها می شودافتتاح دفتر توسعه آموزش پزشکی با حضور ریاست دانشگاهدکتر سید مجتبی حسینی نخستین دانش اموخته دکترای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند :دانشگاه آزاد اسلامی قابلیت های بسیاری برای درخشش در عرصه های بین المللی دارد.دیدار ریاست دانشگاه ازاد اسلامی استان با معاونت عمرانی استاندارثبت‌نام کاردانی و کارشناسی بدون ازمون وثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی‌ارشد دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شددر دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .بازدید سرزده ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از مدارس سما طبس
آیین تکریم و معارفه ی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان

در آیین تکریم و معارفه ی رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان مطرح شد:

دانشگاه آزاد اسلامی نقش مؤثری در توسعه ی استان خراسان جنوبی داشته است.

با حکم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی فرامرز روشندل به عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان منصوب شد و آیین معارفه ی وی و تکریم دکتر علی خزاعی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان با حضور جمع کثیری از مسئولان، دانشگاهیان و فرهنگیان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از تلاش های خالصانه ی دکتر علی خزاعی رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی مرکز نهبندان از مجاهدت های مستمر و متعهدانه وی در زمینه ی راه اندازی رشد و اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان نهبندان تجلیل کرد.

وی در ادامه به ذکر دستاوردهای ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی و جانفشانی های شهدای عزیز برای عزت و اقتدار کشورمان پرداخت و گفت: شهدای گرانقدرانقلاب بسان شاخص های فروزانی هستند که برای هدایت و برای آنکه گمراه نشویم باید همواره مد نظر داشته باشیم.

دکتر علیرضا حسنی در ادامه لزوم توجه به دغدغه های مقام معظم رهبری و توجه ویژه به تحقق منویات ایشان را مورد تأکید قرر داد و گفت: اهمیت و فضیلت علم بر هیچ کس پوشیده نیست و درواقع علم نوری است که خداوند در قلب های شایسته و بایسته می تاباند.

وی با قدرشناسی از دکتر علی خزاعی که از ابتدای تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان تا کنون با همت بلند زحمت کشید و دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان را توسعه داد گفت: آقای فرامرز روشندل که از امروز به عنوان مسئول جدید این واحد دانشگاهی معرفی می شود هم باید تلاش نمایند دانشگاه یک محیط کاملاً علمی باشد و فعالیت های آن با نگاه و توجه دقیق به تعمیق و ترویج جنبه های فرهنگی و اعتقادی دانشجویان باشد و با تمام توان تلاش نمایند که جنبه های فرهنگی و اعتقادی دانشجویان آسیب نبیند.

وی همچنین افزود: باید با تلاش به حدی برسیم که اگر شرایط دانشگاه را در مقابل مقام معظم رهبری به تصویر بکشیم، لبخند رضایت بر چهره ی ایشان نقش ببندد.

در این مراسم مهندس نظافت فرماندار شهرستان نهبندان ضمن تقدیر و تشکر از حضور همه مهمانان بويژه مهمانان استاني و اعضاي محترم شرکت كننده در جلسه و تقدير و تشكر از زحمات چندين ساله دكتر خزاعي وتبريك به مناسب ماه رجب گفت: دانشگاه ها مبدا تحول جامعه هستند.

وی در ادامه با اشاره به ضرورت توجه ویژه به تزکیه، تعلیم و تربیت در دانشگاه گفت: همچنین كيفي سازي دانشگاه ها را نیز باید در دستور كار قرار دهيم .

فرماندار نهبندان در ادامه با تأکید بر اهمیت آمایش تحصیلی در سرزمین ایران گفت: بايد دانشگاهها به سمت و سوي دانشگاه هاي كاربردي و مهارت آموزي بروند .

مهندس نظافت افزود : حضور اين جمعيت قدرشناس در این مراسم ،نشان از رضايت مندي و تلاشهاي دکتر خزاعي در شهرستان نهبندان دارد.

در این مراسم دکتر علی خزاعی اولین رئیس و مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان در گزارشی از روند شکل گیری و بیش از یک دهه فعالیت این دانشگاه گفت: این مرکز دانشگاهی که در سال 85 با کمترین امکانات تأسیس شد امروز با استعانت از الطاف الهی به توانمندی های بسیاری رسیده است.

رئیس سابق دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان در ادامه تعداد رشته های فعال در مرکز نهبندان را 13 کد رشته اعلام کرد و گفت: تاکنون از این مرکز دانشگاهی بیش از 800 نفر فارغ التحصیل شده اند و 35 نفر به عنوان مدرس با این دانشگاه همکاری دارند.

دکتر خزاعی در ادامه ضمن قدردانی از رؤسا،معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی استان و همه ی مسئولان شهرستانی که در طول این سال ها همکاری دلسوزانه ای با دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان داشته اند،با اشاره به اینکه بسیاری از واحد های دانشگاهی کشور زیان ده شده اند، گفت: دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان دانشگاهی توانمند و یکی از معدودترین دانشگاه های ایران است که متکی به خود است و بسیار فراتر از ابلاغیه ها و تأکیدات سازمان مرکزی در زمینه ی درآمد های غیر شهریه ای توفیق داشته و اقدام کرده است. و اگر روزی هیچ دانشجویی هم نداشته باشد می تواند به عنوان یک پژوهشکده باقی بماند.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی هم در این مراسم گفت: علم باید جهت الهی داشته باشد تا موجب خیر و سعادت انسان و جامعه شود.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان در ادامه با اشاره به اینکه علمی که جهت گیری الهی در آن نباشد و بر مبنای جهان بینی توحیدی نباشد مفید نیست گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید ویژه ای دارند که در همه ی حوزه های اجتماعی تحرک علمی باشد.

دکتر تابعی ضمن قدردانی از تلاش های ارزنده ی دکتر علی خزاعی در دوره ی مدیریت دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان گفت: شهرستان نهبندان از لحاظ فرهنگی و اقتصادی بسیار غنی است و توسعه ی آموزش عالی هم در این شهرستان باید ناظر بر بومی سازی باشد تا بتواند زمینه ی شکوفایی همه ی توانمندی های این منطقه را فراهم نماید.

فرامرز روشندل رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی نهبندان نیز در این مراسم ضمن قدردانی از تلاش های دکتر خزاعی اظهار امید واری کرد، با هماهنگی و تعامل و بهره گیری از نظر همه ی صاحب نظران و مسئولان استان و شهرستان و تجربیات عمیق رئیس قبلی دانشگاه در انجام وظایف محوله با جدیت و اخلاص تلاش نماید.

گفتنی است در این مراسم لوح های تقدیر و هدایایی از طرف فرمانداری شهرستان نهبندان، دانشگاه آزاد اسلامی، شورای ارتباطات دانشگاه های استان، نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری، مسئولان، فرهنگیان و دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم به پاس خدمات ارزشمند دکتر خزاعی به وی اهدا شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ زمان : ۱۸:۲۷ كاربر : pr بازديد : ۸۷۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶

۸ جمادی الثانیة ۱۴۳۹ قمري

۲۴ فوريه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۷
اذان ظهر ۱۱ : ۴۶
غروب آفتاب ۱۷ : ۲۶
اذان مغرب ۱۷ : ۴۴
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۶
انتخاب شهر