دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم چهلم شهدای گمنام واحد فردوس: از فیوضات و برکات شهدای عزیز برای شناخت مسیر متعالی راه خدا کمک بگیریم.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

در مراسم چهلم شهدای گمنام واحد فردوس:

از فیوضات و برکات شهدای عزیز برای شناخت مسیر متعالی راه خدا کمک بگیریم.

مراسم چهلم شهدای گمنام با حضور پرشور دانشگاهیان و اقشار مختلف مردم مومن فردوس در دانشگاه آزاد اسلامی فردوس برگزار شد.

مراسم چهلم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ابتدای این مراسم حجت الاسلام والمسلمین بابایی امام جمعه شهرستان فردوس به ایراد سخن پرداخت و ضمن قدردانی از حضور پرشور و حماسی مردم ولایت مدار فردوس در مراسم تشییع و تدفین شهدای گمنام در واحد فردوس در مراسم چهلم این شهدای عزیز به بیان ویژگی های مردم آخر الزمانی پرداخت.

مراسم چهلم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

حجت الاسلام والمسلمین محمد رضا بابایی ماهانی در ادامه با نقل حدیث شریفی از امام صادق (علیه السلام) گفت آن حضرت می فرماید شیعیان ما هرگز در سختی ها ناله نمیکنند و به دشمن پناه نمی برند.

مراسم چهلم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

در ادامه ی این مراسم دکتر باخرد و استاد غلامرضا رضایی از راویان برجسته کشور بر شور و حال و معنویت این مراسم افزودند. آنگاه دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزا اسلامی خراسان جنوبی از حضور خود در جمع دانشگاهیان و مردم متدین شهرستان فردوس اظهار خوشحالی کرد و گفت: برگزاری اینگونه محافل نورانی و معنوی فرصت ارزشمندی است تا از فیوضات و برکات شهدای عزیز برای شناخت مسیر متعالی راه خدا کمک بگیریم.

این آزاده و جانباز پر افتخار سالهای دفاع مقدس در ادامه با نقل خاطره ای از صبر و استقامت و سلحشوری رزمندگان اسلام و آزادگان سرافراز گفتدشمن با هزار و یک حیله در کمین است تا به هر شکل ممکن با اعتقادات نسل جوان ما بازی کند و بنیان معنویات را سست نماید.

مراسم چهلم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

دکتر حسنی در ادامه ضمن ابراز مسرت از اینکه تمام واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی مزین به حضور شهدای گمنام شده اند گفت دنیا محل تجارت اولیاء خداست و آنان که شهادت در راه خدا را انتخاب نموده اند در واقع بهترین تجارت را انتخاب کرده اند.

مراسم چهلم شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی فردوس

دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اینکه ملت قهرمان ما از اخم و تهدید دشمن نمیترسد گفت شهدای عزیز نزد پروردگارشان روزی می خورند و ما قادر به درک این معنی نیستیم چون درک هر چیزی نیاز به بلوغ خاصی دارد و به همین دلیلهم امام عزیز ما فرمودند حتی افلاکیان از درکشهدا عاجزند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۲/۰۲ زمان : ۱۶:۱۴ كاربر : pr بازديد : ۶۳۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر