پیام تبریک جنای آقای دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز معلم

پیام تبریک جنای آقای دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی به مناسبت روز معلم

دکتر علی محمد نوریان سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی، با صدور پیامی در آستانه روز معلم، یاد استاد شهید مرتضی مطهری ( ره) و مقام شامخ معلم را گرامی داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، در متن پیام دکتر نوریان آمده است:

دانشگاه آزاد اسلامی به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان عملکرد و اثربخشی خود را مرهون سرمایه ی انسانی خود به ویژه اساتید و معلمان متعهد، شایسته و دانشگری است که تمامی توان و کوشش خود را برای بهسازی و بالندگی نسل فرهیخته و مشتاقی مصروف می نمایند که تولید و انتشار خرد، بصیرت و دانایی را سرلوحه کار خود قرار داده و با خردمندی دل و جانشان را وقف اعتلای دانشگاه نموده اند.

قصد اینجانب بر این است که با قدرشناسی تمام، سکان هدایت دانشگاه را در آینده با سرمایه گذاری بر این دارایی عظیم و نخبه بر دوش آنانی بگذارم که عضو ، غمخوار و تیماردار این دانشگاه هستند. ایجاد این فرصت برای شکوفایی و محول نمودن مسئولیت های کلیدی مستلزم درک، تفاهم و تعاملات دو سویه ایست که می تواند جهت تعالی آینده دانشگاه را در عرصه داخلی و جهانی فراهم سازد.

با گرامیداشت سالروز استاد شهید مرتضی مطهری ( ره) و بزرگداشت مقام شامخ معلم این روز را به تمامی سرمایه‌های انسانی دانشگاه علی الخصوص اعضای محترم هیات علمی و مدرسین تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق و شادکامی شما عزیزان و خانواده ارجمندتان در پناه توجهات حضرت باری تعالی مسئلت دارم.

علی محمد نوریان

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ زمان : ۱۲:۰۵ كاربر : pr بازديد : ۶۱۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۴۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر