نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند باحضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی برگزار شد.

نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند باحضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی استان نشست هم اندیشی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با حضور حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی امام جمعه ی محترم بیرجند برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت ماه ضیافت الهی از حضور ارزشمند امام جمعه محترم بیرجند در جمع استادان و مسئولان این دانشگاه قدردانی نمود.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین دکتر رضایی با اشاره به اینکه ماه مبارک رمضان ماه هدایت و ماه معنویت است، بر لزوم بهره برداری عالمانه و عارفانه از این فرصت ارزشمند تأکید کرد.

امام جمعه بیرجند در ادامه به لزوم اغتنام فرصت و استفاده صحیح از عمر پرداخت و گفت: فرصتی که به عنوان عمر در اختیار ماست را باید به بهترین شکل قدربدانیم و تلاش کنیم حیف نشود و به رایگان از دستمان نرود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز در ادامه جلسه ضمن تشکر و قدردانی از سخنرانی عالمانه ی امام جمعه ی بیرجند، به موضوع سبک زندگی اسلامی اشاره کرد و گفت: توجه ویژه به مسأله ی سبک زندگی اسلامی یکی از تأکیدات بسیار مهم رهبر معظم انقلاب است و باید جهت تحقق منویات ایشان مجامع علمی و دانشگاهی با همت و کار مضاعف تلاش نمایند.

گفتنی است در این نشست علمی و صمیمانه استادان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند نیز دیدگاه های خود را پیرامون مسائل گوناگون دینی و عرفانی مطرح نمودند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۳/۱۰ زمان : ۱۵:۳۰ كاربر : pr بازديد : ۵۴۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۵۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر