دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: روز قدس ابتکار تاریخی امام خمینی«ره»وجلوه گاه عظمت و قدرت امت اسلامی است.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

روز قدس ابتکار تاریخی امام خمینی«ره»وجلوه گاه عظمت و قدرت امت اسلامی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نام گذاری روز قدس را ابتکار تاریخی و الهام بخش حضرت امام خمینی (ره) نامید و گفت: این آرمان بلند به سان یک استراتژی زنده و همیشه پویا برای مقابله با استکبار جهانی استوار و پا برجا خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر حسنی نظام جمهوری اسلامی ایران را به عنوان استکبار ستیز ترین نظام سیاسی جهان دانست و گفت: براساس وعده ی الهی روز قدس جلوه گاه وعده خداوند به بندگان شایسته اش است.

وی در ادامه شرکت اقشار مختلف امت اسلام در راهپیمایی ضد استکباری روز جهانی قدس بیانگر عظمت و همبستگی جهان اسلام دانست و گفت: اعضای خانواده ی بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس حمایت خود را از مقاومت مردم مظلوم فلسطین و تنفر خود را از ایادی استکبار جهانی اعلام خواهند کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اقتدار موشکی سپاه و صلابتی که نظام جمهوری اسلامی ایران در مقابله با گروه های تکفیری از خود نشان داد، گفت: این اقدام به موقع و انقلابی لرزه بر پیکره ی استکبار و عوامل و ایادی منطقه ای آنان انداخت و عظمت و قدرت برخاسته از ایمان و روحیه ی انقلابی مدافعان حریم ولایت را به رخ جهانیان کشید و سپاهیان عزیز یک بار دیگر همچون گذشته ولایت پذیری محض خویش را از ناخدای کشتی انقلاب را به اثبات رساندند و به راستی چه زیبا فرمایشات آقا و مقتدایشان را جامه ی عمل پوشاندند، آنجا که حضرت آقا فرمودند: «این ها از دست ماسیلی خواهند خورد» و سربازان سینه چاک ولایت و نیروی پرصلابت هوافضای سپاه، بلافصله آنچنان سیلی ای را نصیب آنان کرد که گوش افلاک را کر نمودند. باید گفت سردار سلیمانی عزیز، سردار حاجی زاده و فرماندهان ولایت مدار واقعاً دست مریزاد.

گفتنی است حوزه ریاست و روابط عمومی و معاونت فرهنگی و نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، بسیج اساتید،بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان، کانون اسلامی اساتید و کانون فارغ التحصیلان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند همچنین استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه با گرامی داشت روز جهانی قدس از اقشار مختلف مردم برای حضور پرشور در این راهپیمایی دشمن شکن دعوت نموده و تأکید کردند برای تجدید عهد و پیمان با آرمان های بنیانگذار انقلاب، حضرت امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب واعلام حمایت و همبستگی با مردم مظلوم فلسطین و ابراز انزجار از جنایت های رژیم ددمنش صهیونیستی در راهپیمایی روز جهانی قدس شرکت می نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ زمان : ۱۳:۵۱ كاربر : pr بازديد : ۴۴۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ زمان ويرايش : ۱۰:۱۸ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر