بیانیه بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس

بیانیه بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز جهانی قدس

حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران فرمودند: روز قدس روزی است که باید به ابرقدرت ها فهماند که دیگر نمی توانند در ممالک اسلامی پیشروی کنند.

اهمیت غیر قابل انکار آزادی قدس شریف از چنگال رژیم جنایتکار صهیونستی مسأله مهمی است که آحاد جامعه ی اسلامی آن را از ابرمرد تاریخ، حضرت امام خمینی (ره) آموخته اند و در این روز، قدرت لایزال الهی را به استعانت می طلبند و باعمل به تأکیدات رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... خامنه ای که روز قدس را «روز حیات اسلام و روز مقابله مستضعفین با مستکبرین» می نامند؛

باحضورپرشور در راهپیمایی ضد استکباری ثابت می کنند که تشنگی و گرسنگی نمی تواند مانع مطالبات به حق آنان گردد و بامشت های گره کرده این مهم را بار دیگر به جهانیان می فهمانند که امت اسلامی دل به سنت های دشمن شکن الهی بسته است و هیچ مسلمانی خفت و ذلت را نمی پذیرد و چه زیبا فرمودند رهبر عزیزمان و ناخدا ی کشتی انقلاب آنجا که گفتند: «این ما هستیم که به آنها سیلی خواهیم زد.»

امسال روز قدس در حالی برگزار می شود که غرش موشک های سپاه لرزه به پیکر فرتوت استکبار و ایادی منطقه ی آنها انداخته است و قطعاً مردم حزب ا... با حضور پرشور خویش موشک های بنیاد برافکن دیگری به سمت دشمنان پرتاب خواهند کرد.

استادان، کارکنان ودانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز ضمن افتخار به اقتدار موشکی و صلابت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و حضرت آیت ا... خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی، تجدید عهد و پیمان نموده تنفر و انزجار خود را از جنایت های رژیم ددمنش صهیونیستی و گروه های تکفیری و تروریستی وابسته به استکبار جهانی به گوش جهانیان می رسانند.

حوزه ریاست و روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۳/۳۱ زمان : ۱۳:۵۶ كاربر : pr بازديد : ۴۶۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۵۱ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر