باحضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، مراسم احداث المان شهدای گمنام واحد فردوس آغاز شد.

باحضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، مراسم احداث المان شهدای گمنام واحد فردوس آغاز شد.

دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در مراسم آغاز احداث المان شهدای گمنام فردوس گفت: ما شهدا را از دست نداده ایم بلکه نَفَس امام خمینی «ره» و هدایت های آن حضرت باعث شد که ما شهدا را بدست آوریم.

در سفر دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به شهرستان فردوس احداث المان شهدای گمنام دانشگاه آزاد اسلامی این شهرستان آغاز شد.

در این مراسم که حضرت حجت الاسلام و المسلمین بابایی ماهان امام جمعه شهرستان فردوس، جناب آقای امیر حسن خانی نماینده فردوس، طبس و بشرویه در مجلس شورای اسلامی و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی و ریاست شورای شهر و جمع کثیری از مردم و دانشگاهیان و مسئولان حضور داشتند، ابتدا دکتر غفاری به جناب آقای دکتر حسنی خیر مقدم و خوشامد گفت و از پیگیری های مجدانه ی ایشان برای احداث المان شهدا قدردانی کرد.

در ادامه دکتر علیرضا حسنی در سخنانی به بیان مقام و منزلت رفیع شهدا پرداخت و گفت: وقتی امام خمینی «ره» در بیان عظمت شهدا می فرمایند: «افلاکیان از درک شهدا عاجزند» ما چگونه می توانیم مقام والای شهدای گرانقدر را درک کنیم. این آزاده و جانباز پر افتخار سال های دفاع مقدس و حافظ کل قرآن کریم در ادامه با اشاره به اینکه ما شهدا را از دست نداده ایم بلکه نَفَس امام خمینی «ره» و هدایت های آن حضرت باعث شد که ما شهدا را بدست آوریم.

دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه افزود: شهدا به خلوت کده الهی وارد شده و محرم اسرار الهی شده اند و به جایی رسیده اند که بالاتر از آن متصور نیست و ما از درک این مفاهیم و آن جایگاه رفیع واقعاً عاجزیم. در پایان این جلسه حضرت حجت الاسلام و المسلمین بابایی ماهانی از دکتر حسنی و پیگیری های ویژه ایشان قدردانی نمود و کلنگ احداث المان شهدای گمنام فردوس با حضور مسئولان به زمین زده شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این سفر استانی مهندس غلامرضا آرام معاونت عمرانی دانشگاه آزاد اسلامی استان و مهندس غلامرضا سعیدی مدیرکل تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ایشان را همرامی می کردند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۴/۰۴ زمان : ۱۳:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۴۴۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۵۱ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر