مراسم معارفه معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد .

با حکم دکتر علی رضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و تأیید سازمان مرکزی ، دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی به عنوان معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب شد .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، در مراسم معارفه معاون جدید فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و تکریم معاون اسبق ضمن قدردانی از تلاشها و مجاهدت های دکتر حسن غوث در زمان تصدی معاونت فرهنگی و دانشجویی گفت : یکی از مهم ترین انتظاراتی که از معاونت فرهنگی ، دانشجویی دانشگاه داریم تلاش در جهت ارتقای فرهنگی دانشگاه در راستای منویات و مطالبات مقام عظمای ولایت است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به تأکیدات ریاست محترم هیأت امنا و هیأت مؤسس دانشگاه و ریاست عالی دانشگاه در زمینه تعمیق آموزه های فرهنگی و اعتقادی در دانشگاه گفت : ان شاء ا... با شناختی که از توان و همت دکتر ثقه الاسلامی داریم ایشان در ایفای این مسؤولیت خطیر موفق باشند و تلاش نمایند با برنامه ریزی دقیق و دقت مسائل فرهنگی دانشگاه را به گونه ای ارتقا دهند که به دانشگاهی در تراز جمهوری اسلامی ایران برسیم .

دکتر علیرضا حسنی همچنین بر ضرورت تحکیم فرهنگ و تفکر بسیجی در دانشگاه تأکید کرد و گفت : در مسائل فرهنگی و اعتقادی همه مسئولیم و باید با معاونت فرهنگی همکاری نمائیم و این معاونت نیز باید با همت و کار مضاعف زمینة گسترش تفکر ناب بسیجی را در دانشگاه فراهم نماید.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب در زمینة علم ، فرهنگ و اقتصاد گفت : معاون فرهنگی دانشگاه باید منویات رهبری معظم انقلاب را در مسائل فرهنگی به ویژه تأکید ایشان در سه مقولة علم ، فرهنگ و اقتصاد با جدیت دنبال نماید . وی ضمن تبریک انتصاب دکتر محمد جواد ثقه الاسلامی از تلاش های خالصانة دکتر حسن غوث قدر دانی نمود .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۵/۱۱ زمان : ۱۲:۴۸ كاربر : pr بازديد : ۵۹۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان ويرايش : ۱۱:۵۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر