حجت الاسلام و المسلمین دکتر تابعی ؛ فعالیت های فرهنگی باید تأثیری عمیق و ژرف در جامعه داشته باشد .

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی در مراسم گرامی داشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه (س) :

فعالیت های فرهنگی باید تأثیری عمیق و ژرف در جامعه داشته باشد .

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی در مراسم گرامی داشت سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و فاطمه زهرا (س) گفت : ماه مبارک ذی حجه علاوه بر آنکه دارای دو عید قربان و غدیر است سالروز ازدواج حضرت علی (ع) فاطمه (س) است که زیباترین پیوند آسمانی است.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، با اشاره به جلوه های درس آموز و ارزشمندی که در این ازدواج پربرکت و آسمانی وجود دارد گفت : این پیوند فرخنده برکات بسیاری داشت که همواره در طول تاریخ ماندگار خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی در ادامه با گرامی داشت یاد و خاطره شهید مظلوم حججی به دست جنایتکاران داعش و جانفشانی های این مدافع سرافراز حرم گفت : شهادت آرزوی دیرینة این رزمندة با اخلاص بود. رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، ضرورت فعالیت های فرهنگی همراه با نشاط و آراستگی را یاد آور شد و گفت : فعالیت فرهنگی مفید باید تأثیر قومی و انگیزشی داشته باشد .

حجت الاسلام دکتر تابعی گفت : فعالیت های فرهنگی باید تأثیری عمیق و ژرف در جامعه داشته باشد به گونه ای که معادلات فرهنگی اطراف خویش را به سوی عبودیت الهی تغییر دهد .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۰۱ زمان : ۱۵:۰۶ كاربر : pr بازديد : ۳۷۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ زمان ويرايش : ۱۲:۰۴ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۴ آذر ۱۳۹۶

۶ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۲۵ نوامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۴۷
طلوع آفتاب ۰۶ : ۱۲
اذان ظهر ۱۱ : ۲۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۸
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۸
انتخاب شهر