آغاز ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از ۱۱ شهریور ماه

آغاز ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان دکتری دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند از 11 شهریور ماه

با توجه به اعلام نتیجه نهایی پذیرش دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام این دسته از داوطلبان از صبح شنبه 11 شهریورماه آغاز می گردد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند، دکتر حسین حکیم پور معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اعلام کرد: نتیجه نهایی پذیرش دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شده و پذیرفته شدگان واحد بیرجند از شنبه 11 شهریور می توانند جهت ثبت نام حضوری به اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مراجعه نمایند.

دکتر حکیم پور با اشاره به اینکه پذیرفته شدگان سایر واحدهای دانشگاهی استان و کشور نیز باید جهت ثبت نام حضوری به همان واحد مراجعه نمایند، گفت: ثبت نام حضوری از پذیرفته شدگان کارشناسی ارشد نیز پس از اعلام اسامی در واحد های دانشگاهی مربوطه انجام می شود.

دکتر حکیم پور همچنین افزود: ثبت نام بدون آزمون در همه ی مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از طریق پایگاه اینترنتی سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org صورت می پذیرد و داوطلبان پس از ثبت نام در این سایت از تاریخ 15 شهریور به بعد باید جهت ثبت نام حضوری به دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند یا سایر شهرستان های استان که انتخاب کرده اند مراجعه نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۰۷ زمان : ۱۵:۱۴ كاربر : pr بازديد : ۸۱۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۶/۲۹ زمان ويرايش : ۱۰:۰۹ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

اذان صبح
طلوع آفتاب
اذان ظهر
غروب آفتاب
اذان مغرب
نيمه شب شرعي
انتخاب شهر