دکتر شریعتی به سمت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان منصوب شد

دکتر شریعتی به سمت معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان منصوب شد

با حکم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر شریعتی به سمت معاون پژوهش وفناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی مراسم تکریم دکتر مجیدرضا ناصح معاون اسبق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان و معارفه دکتر شریعتی به عنوان معاون جدید برگزار شد.

در این مراسم دکتر علیرضا حسنی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با گرامی داشت اعیاد قربان و غدیر و هفته ولایت صمیمانه از زحمات و تلاش های ارزشمند جناب دکتر ناصح در دوره ی تصدی معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان قدردانی نمود و سلامتی و توفیق روزافزون ایشان را از خداوند بزرگ مسألت داشت.

دکتر مجیدرضا ناصح معاون اسبق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز با بیان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات خود در دوره تصدی معاونت پژوهش و فناوری این دانشگاه، گفت: تهیه ی پکیج و مجموعه ی نمایشگاهی از دستاوردهای دانشگاه، ایجاد کتابخانه مستقل دانشکده پزشکی، پایه گذاری کنفرانس فناوری های نوین علوم مهندسی و تدوین کتاب خدمات آزمایشگاهی، ایجاد مرکز رشد واحدهای فناور و اتاق تدبیر و اندیشه را از شاخص ترین و مؤثرترین اقدامات این حوزه می باشد. وی همچنین برای معاون جدید آرزوی توفیق نمود.

دکتر شریعتی معاون جدید پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی نیز ضمن قدردانی از تلاش های ارزشمند دکتر ناصح از حسن اعتماد آقای دکتر حسنی ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی استان سپاسگزاری نمود و اولویت های کاری خود را بیان نمود.

دکتر شریعتی اعتلای فعالیت های پژوهشی و فناورانه بر محور اقتصاد دانش بنیان مطابق تأکیدات مقام معظم رهبری و نیز توسعه گسترش فعالیت های مرکز رشد واحدهای فناور و اتاق تدبیر و اندیشه ی دانشگاه را از مهمترین اولویت های حوزه ی پژوهش و فناوری عنوان کرد و بر توجه جدی به تبدیل دانش به فناوری و ثروت تأکید کرد.

در پایان این مراسم حکم انتصاب دکتر شریعتی به عنوان معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به وی اعطا گردید.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۱۴ زمان : ۱۲:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۹۷۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۴۶ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر