هفتمین دورة ضیافت اندیشه دانشگاه های آزاد اسلامی استان با حضور دکتر نصری برگزار شد.

هفتمین دورة ضیافت اندیشه دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی با حضور دکتر عبد ا... نصری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ، با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی هفتمین دوره ضیافت اندیشه واحد های دانشگاهی آزاد اسلامی استان با موضوع غرب شناسی و با حضور دکتر عبد ا... نصری عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی تهران برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی ، رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، به ایراد سخن پرداخت و ضمن قدردانی از حضور استاد دکتر نصری و اعضای هیأت علمی واحد های دانشگاهی خراسان جنوبی گفت : هرگونه نگاه به غرب باید مبتنی بر توجه دقیق به همة ابعاد تمدن مغرب زمین باشد و نگرشی که صرفاً صفر یا صدی باشد خوب نیست.

در این کارگاه که به مدت 16 ساعت و با همت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و ستاد هم اندیشی اساتید خراسان جنوبی برگزار شد دکتر عبد ا... نصری عضو هیأت علمی دانشگاه علامه طباطبایی پیرامون غرب شناسی ، تجدد ، پیدایش مفاهیم جدید در اندیشه های سیاسی و نیز توجه به شناسایی دقیق دنیای غرب بر اساس معیار های علمی به ایراد سخن پرداخت و تعدادی از اساتید و اعضای هیأت علمی شرکت کننده در این کارگاه نیز در موضوع غرب شناسی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان : ۱۲:۱۸ كاربر : pr بازديد : ۷۶۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۹/۰۱ زمان ويرايش : ۱۲:۱۰ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۷

۱۱ صفر ۱۴۴۰ قمري

۲۲ اكتبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۱
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۲
اذان ظهر ۱۱ : ۱۸
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۲
اذان مغرب ۱۷ : ۱۰
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۳۷
انتخاب شهر