پذیرفته شدگان ارشد و دکتری هرچه سریعتر برای تکمیل مراحل ثبت نام مراجعه نمایند.

دکتر حسین حکیم پور معاون آموزشی و تحصیلات کمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی :

پذیرفته شدگان ارشد و دکتری هرچه سریعتر برای تکمیل مراحل ثبت نام مراجعه نمایند.

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به آغاز پروسه ثبت نام حضوری دانشجویان همه مقاطع دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت :همه کارکنان دانشگاه ازاد اسلامی خدمت رسانی همراه با حفظ کرامت دانشجویان را در سرلوحه فعالیت های خود دارند .

به گزارش مرکز خبری روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ، دکتر حسین حیکم پور گفت : برای رفاه حال دانشجویان ورودی جدید و به منظور خدمت رسانی مطلوب ترتیبی اتخاذ شده است که همه ی مراحل ثبت نام در محل ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند انجام می شود.

خدمت رسانی همراه با حفظ حرمت دانشجویان سرلوحه فعالیت کارکنان دانشگاه است.

دکتر حکیم پور گفت : ثبت نام از متقاضیان ورود به مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی در کلیه رشته های موجود به استثنای رشته های گروه علوم پزشکی انجام می شود و داوطلبان باید ابتدا به سایت www.azmoon.org مراجعه نمایند و پس از ثبت نام در آن، به سایت واحد دانشگاهی که انتخاب کرده برای ثبت نام حضوری و تحویل مدارک مورد نیاز به اداره ثبت نام دانشگاه مراجعه نمایند .

دکتر حکیم پور افزود : اطلاعات کلی در مورد رشته های بدون آزمون دانشگاه در سایت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به نشانی www.iaubir.ac.ir وجود دارد و در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات تلفنی داشته باشند با شماره 32345586 تماس حاصل نمایند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۲۱ زمان : ۱۵:۳۱ كاربر : pr بازديد : ۵۸۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ زمان ويرايش : ۱۴:۴۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر