پیام تبریک دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید

جناب آقای دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید تأکید کردند :

دانشگاهیان با همت بلند و روحیه ی جهادی برای تقویت رشد علمی کشور تلاش نمایند.

متن پیام ایشان بدین شرح زیر است :

با درود به پیشگاه حضرت ولی عصر(عج) روح بلند و ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی و ارواح طیبة شهدای پر افتخار انقلاب و دفاع مقدس و با سلام به پیشگاه مقام عظمای ولایت حضرت آیت ا... العظمی امام خامنه ای (مدظله العالی). آغاز سال تحصیلی جدید و حضور دوباره استادان ارجمند و دانشجویان عزیز را در سنگر مقدس تعلیم و تربیت گرامی می دارم و به دانشجویان عزیز ورودی 1396 خیر مقدم می گویم.

آغاز سال تحصیلی جدید و همزمانی آن با هفته دفاع مقدس که یاد آور سالهای جهاد، حماسه و ایثار و دفاع از ارزش ها و آرمان های متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، امسال با ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) تقارن پیدا کرده است و فرصت ارزشمندی ایجاد شده است برای تعمیق فرهنگ و تفکر بسیجی و تبیین ابعاد حماسه عظیم عاشورا امیدوارم دانشگاهیان عزیز با رعایت شئونات اسلامی به ویژه حفظ و ترویج فرهنگ عفاف و حجاب و با همت بلند و تقوا و تعهد و مجاهدت خستگی ناپذیر بر روند رشد علمی کشور که مورد تأکید ویژه مقام عظمای ولایت است بیفزایند و مطابق منویات معظم له که می فرمایند : مسأله فرهنگ و تعلیم و تربیت مسأله اول نظام است زمینه رشد علمی و عزت و اقتدار هر چه بیشتر کشورمان را فراهم نمایند .

در پایان از خداوند تبارک و تعالی میخواهم که در مسیر متعالی کسب علم و معرفت همراه با تعهد و تقوا همة ما را موفق و پیروز دارد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۶/۲۸ زمان : ۱۴:۰۳ كاربر : pr بازديد : ۲۹۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۰۸/۳۰ زمان ويرايش : ۱۴:۳۷ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶

۲۷ ربیع الاول ۱۴۳۹ قمري

۱۶ دسامبر ۲۰۱۷ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۲
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۹
اذان ظهر ۱۱ : ۲۹
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۹
اذان مغرب ۱۶ : ۴۸
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۶
انتخاب شهر