اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی ۹۶ برگزار شد.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96 برگزار شد.

با حضور دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، دکتر علی خزاعی مدیر کل حراست دانشگاه ازاد اسلامی استان، معاونان و مسئولان بخش های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و سرهنگ علی محمد پور اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96 برگزار شد.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96

در ابتدای این مراسم دکتر حسین حکیم پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند جنوبی ضمن بیان قوانین و آیین نامه آموزشی گفت هم اکنون دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به یکی از قطب های تحصیلات تکمیلی در کشور تبدیل شده و این مساله فرصت ارزشمندی برای ادامه ی تحصیل شما دانشجویان عزیز فراهم ساخته است.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96

در ادامه دکتر امید شریعتی معاون پژوهش و فناوری واحد بیرجند نیز با اشاره به اینکه در دانشگاههای امروز رشد کیفی بسیار مهم است گفت پژوهش راه آموختن آن چیز هایی است که شما نمی دانید. وی از دانشجویان خواست از مجموعه ی امکانات گسترده آزمایشگاهی و کارگاهی دانشگاه به نحو احسن بهره برداری نمایند.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96

در ادامه ی این جلسه دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت تلاش ما مسئولان آن است که بتوانیم فضایی فراهم کنیم که شما عزیزان بدون دغدغه تحصیل کنید. وی افزود: تاکید بسیار زیادی بر مسائل اعتقادی و تقویت جنبه های مذهبی و فرهنگی دانشجویان داریم و به هیچ کس اجازه نمی دهیم حریم عفت عمومی و اعتقادی دانشجویان را جریحه دار نماید.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه نخستین آیات نازل شده بر پیامبر گرامی اسلام ناظر به ارزش علمی بود گفت: در آموزه های دینی جایگاه و ارزشی بسیار بالا دارد.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: علمی که جهت دهند به سوی معرفت الهی باشد طلب آن بر هر مرد و زن مسلمان فرض است.

وی از دانشجویان خواست هرچه می توانند در دانش اندوزی و دانش ورزی حریص تر باشند و آگاهانه از ابزار های جدید در جهت اعتلای علمی و فرهنگی خود استفاده نمایند.

اردوی فرهنگی توجیهی دانشجویان ورودی 96

سخنران بعدی این مراسم سرهنگ علی محمد پور رئیس پلیس فتای خراسان جنوبی بود. وی ضمن برشمردن آثار بسیار مخرب شبکه های اجتماعی، آسیب های بهره برداری نادرست از این فضاها را یاد آور شد و گفت بنده و همکارانم تلاش داریم و آرزو می کنیم که شما دانشجویان با سلامت روح و جسم از دانشگاه فارغ التحصیل شوید و از این دوره شیرین عمر به بهترین نحو استفاده نمائید.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۸/۰۶ زمان : ۱۵:۴۴ كاربر : pr بازديد : ۶۸۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۵۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر