نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

در نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی عنوان شد:

توسعه تحصیلات تکمیلی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی فرصتی طلایی برای مشتاقان علم است.

نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این نشست دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی شهادت سروان نایبی افسر متعهد فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی در مصاف با سوداگران مرگ را تبریک و تسلیت گفت و ضمن قدردانی از رسانه هایی که متعهدانه در جهت آگاهی بخشی و اطلاع رسانی شفاف و منصفانه اقدام می نمایند گفت: دانشگاهها و مراکز آموزش عالی وظیفه دارند در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و تعمیق آموزه های معنوی و اعتقادی و جنبش نرم افزاری و تولید علم گام بردارند. وی افزود یکی از افتخارات بسیار ارزشمند کارنامه ی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی توسعه تحصیلات تکمیلی است. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه در هیچ دوره ای تا این حد شاهد شکوفایی رشته های دانشگاهی آن هم در مقاطع تحصیلات تکمیلی نبوده ایم ضمن قدردانی از همکاران و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی استان اظهار امیدواری کرد با تلاش دانشجویان، پژوهشگران و استادان این دانشگاه به زودی شاهد دستاورد های ارزشمندی در حوزه اقتصاد دانش بنیان و تبدیل علم به فناوری و ثروت خواهیم بود.

نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

در ادامه دکتر حسین حکیم پور معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی به سوالات اصحاب رسانه در زمینه های آموزشی و تحصیلات تکمیلی پاسخ گفت و افزود ایجاد صد رشته در مقطع تحصیلات تکمیلی که نزدیک به 20 رشته در مقطع دکتری تخصصی است فرصت ارزشمند و طلایی برای ظهور و بروز خلاقیت نسل جوان و دانش پژوه فراهم ساخته است.

دکتر حسین حکیم پور گفت: شهریه مقاطع کاردانی و کارشناسی این دانشگاه از بسیاری مدارس حتی کمتر است، وی تاکید کرد دانشگاه طرح های گسترده ای دارد که از سطح وابستگی خود به شهریه کم کند و در عین حال مساله کیفیت و ژرفا بخش به تحقیقات را به صورت جدی دنبال می کند.

نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند آمار ورودی جدید دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند را 1200 نفر عنوان کرد و گفت البته در ترم بهمن ماه هم ورودی خواهیم داشت.

وی گفت به نسبت سال قبل کاهش ورودی داشته ایم.

نشست خبری دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

دکتر حسین حکیم پور گفت امروزه حتی دانشگاههای پیشروی بین المللی نیز با کاهش دانشجو مواجه هستند اما با طرح های دانش بنیان و با تقویت ارتباط و تعامل خود با صنعت افق جدیدی برای خود تعریف کرده اند.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود این واحد دانشگاهی توانمندی ها و زیر ساخت های بسیاری دارد و بسیاری از امکانات این دانشگاه از قبیل مجموعه ی سالن های ورزشی، استخر شنا، کتابخانه، کتابخانه دیجیتال و... در سطح استان و حتی شرق کشور کم نظیر است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۸/۱۰ زمان : ۱۲:۵۷ كاربر : pr بازديد : ۵۹۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۵۰ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر