رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی: وظیفه داریم منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه پدافند غیر عامل را به دقت مورد توجه جدی قرار دهیم.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی:

وظیفه داریم منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه پدافند غیر عامل را به دقت مورد توجه جدی قرار دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی در جمع کارکنان و استادان دانشگاه آزاد اسلامی ضمن گرامی داشت هفته پدافند غیر عامل ضرورت فرهنگ سازی و آموزش عمومی در این مقوله ی بسیار مهم را یاد آور شد و گفت نخبگان، دانشگاهیان و همه ی متولیان فرهنگی و آموزشی کشور در این خصوص رسالت بزرگی دارند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه گفت همه ی ما وظیفه داریم منویات و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه پدافند غیر عامل را به دقت مورد توجه جدی قرار دهیم و در جهت تحقق توصیه های معظم له در این خصوص اقدام کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین محمد علی تابعی در ادامه افزود امروزه اغلب مردم ما با مفهوم پدافند عامل که شامل تمام طرح ریزی ها و اقدامات پدافندی با استفاده از سلاح و تجهیزات جنگی است آشنایی دارند.

لیکن هم مفهوم پدافند غیر عامل و هم ابعاد گوناگون اهمیت آن به درستی برای همه ی اقشار مردم ما تبیین نشده است و در این خصوص دانشگاهیان و همه ی نخبگان علمی فرهنگی آموزش کشور وظیفه ی سنگین اسلامی و ملی دارند.

رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود از آنجاکه پدافند غیر عامل در حقیقت شامل مجموعه ای از اقداماتی می شود که مستلزم بکارگیری جنگ افزار نیست و در صورت اجرای درست آن تدابیر، از خسارات مادی و معنوی و انسانی به بخش های نظامی و غیر نظامی جلوگیری می شود اهمیت بسیار زیادی دارد و در این زمینه همه ی دستگاهها موظفند سیاست های کلی ابلاغی توسط مقام معظم رهبری در زمینه پدافند غیر عامل را رعایت نمایند و در جهت فرهنگ سازی و آموزش عمومی این مقوله نیز اقدام کنند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ زمان : ۱۲:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۵۲۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۵۱ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر