مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی برگزار شد.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر علیرضا حسنی دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در این مراسم ضمن قدردانی از تلاشهای ارزشمند مهندس افشین عابدینی انتصاب برادر محمد مظلومی را به این سمت تبریک گفت و افزود بسیج شجره ای طیبه و مولود انقلاب شکوهمند اسلامی ایران است. دبیر هیات امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت همه ی ما باید برای اعتلای فرهنگ و تفکر بسیجی و تحقق منویات مقام معظم رهبری با تمام توان تلاش نمائیم.

مراسم تکریم و معارفه فرمانده بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

مهندس افشین عابدینی فرمانده اسبق بسیج دانشجویی دانشگاه نیز ضمن قدردانی از ریاست و مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی که تعامل موثر و ارزشمند با حوزه بسیج دانشجویی داشته اند برای مسئول جدید بسیج دانشجویی آرزوی توفیق کرد.

سرگرد صلاحی فرمانده حوزه بسیج دانشجویی استان خراسان جنوبی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از زحمات مهندس افشین عابدینی و اعطای حکم انتصاب محمد مظلومی به عنوان فرمانده جدید بسیج دانشجویی یاد و خاطره شهید فهمیده و 36 هزار شهید دانش آموز سالهای دفاع مقدس را گرامی داشت و گفت بر اساس تاکیدات مقام معظم رهبری دانشجوی خوب کسی است که خوب درس بخواند، خوب ورزش کند و خوب تهذیب نفس بکند.

محمد مظلومی فرمانده جدید بسیج دانشجویی دانشگاه نیز در این مراسم ضمن گرامی داشت روز ملی مبارزه با استکبار جهانی گفت امیدوارم تعامل و هماهنگی و همدلی مسئولان محترم دانشگاه با حوزه بسیج دانشجویی در دوره مسئولیت اینجانب نیز استمرار داشته باشد تا بتوانیم در این سنگ کارهای بزرگی انجام دهیم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۸/۱۳ زمان : ۱۶:۰۷ كاربر : pr بازديد : ۷۶۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۵۱ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر