کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

کارگاه آموزشی اخلاق حرفه ای در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.

با همکاری نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و معاونت برنامه ریزی و اقتصاد دانش بنیان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند کارگاه آموزش اخلاق حرفه ای برگزار شد.

در ابتدای این کارگاه حجت الاسلام والمسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهید دکتر مفتح و گرامی داشت وحدت حوزه و دانشگاه از حضور صمیمانه همکاران دانشگاه و تدریس دکتر سبحانی نیا در این کارگاه قدردانی کرد و گفت در دنیای امروز توجه به مساله اخلاق حرفه ای و رعایت آن ضرورتی بسیار مهم است.

حجت الاسلام دکتر محمد سبحانی نیا مدرس کارگاه نیز رویکرد های مختلف از جمله دیدگاه دانشمندان مدیریت استراتژیک را به مساله اخلاق برشمرد و گفت رعایت اخلاق حرفه ای موجب اعتلا و پیشرفت سازمانها و دستگاهها می شود و برای اعتلا و بهره وری بیشتر توجه و اهتمام ویژه به اخلاق حرفه ای و کاربردی یک ضرورت بسیار مهم است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۰۹/۲۹ زمان : ۱۵:۲۲ كاربر : pr بازديد : ۱۶۰

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶

۲۹ ربیع الثانی ۱۴۳۹ قمري

۱۷ ژانويه ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۳
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۱
اذان مغرب ۱۷ : ۱۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۱
انتخاب شهر