در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .

در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .

دکترعلیرضا حسنی دبیر هیات امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با دکتر جاوید شهردار بیرجند دیدار کرد . به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند در این دیدار که اعضای هیات رئیسه دانشگاه و معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای ازاد استان حضور داشتند دکتر حسنی انتصاب دکتر جاوید به عنوان شهردار بیرجند را تبریک گفت و با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر خدمت رسانی و دلسوزی برای حل مشکلات مردم گفت:مسولیت ها فرصتی برای خدمت است و امید واریم از این فرصت بتوانیم ره توشه ای برای قیامتمان برداریم .
دکتر جاوید شهردار بیرجند نیز ضمن قدر دانی از رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و هیات همراه گفت شهر بیرجند یک شهرفرهنگی و دانشگاهی است و توانمندی های زیادی دارد وی در ادامه با اشاره به گستردگی حوزه خدمات شهری گفت برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم خوب و فرهنگ دوست بیرجند از همکاری و مشاوره دانشگاهیان و حوزه های علمی استقبال می کنیم .
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ زمان : ۱۵:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۶۶۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۵ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۷

۳ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۲ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۵۹
طلوع آفتاب ۰۶ : ۲۶
اذان ظهر ۱۱ : ۲۷
غروب آفتاب ۱۶ : ۲۷
اذان مغرب ۱۶ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۴
انتخاب شهر