امام حسین(ع):مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند.پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز پاسدار و روز جانبازمزايده خودروهاي فرسودهتخفیف شهریه دانشجوییدکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای استانی: همه ما وظیفه داریم با همت وجدیت برای اعتلای هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی تلاش نماییم.پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت شهادت شهید مدافع حرمستاد حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی آغاز به کار می کند .میلاد با سعادت امام همام حضرت علی (ع) مبارک بادرئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با نماینده شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرارسیدن عید سعید نوروزدکتر سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی شد.
در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .

در دیدار رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان با شهردار بیرجند مطرح شد :شهرداری بیرجند از مشاوره و راهنمایی حوزه های علمی و دانشگاهی استقبال می کند .

دکترعلیرضا حسنی دبیر هیات امنا و ریاست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با دکتر جاوید شهردار بیرجند دیدار کرد . به گزارش روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند در این دیدار که اعضای هیات رئیسه دانشگاه و معاونت نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاههای ازاد استان حضور داشتند دکتر حسنی انتصاب دکتر جاوید به عنوان شهردار بیرجند را تبریک گفت و با اشاره به تاکیدات رهبر معظم انقلاب مبنی بر خدمت رسانی و دلسوزی برای حل مشکلات مردم گفت:مسولیت ها فرصتی برای خدمت است و امید واریم از این فرصت بتوانیم ره توشه ای برای قیامتمان برداریم .
دکتر جاوید شهردار بیرجند نیز ضمن قدر دانی از رییس دانشگاه آزاد اسلامی استان و هیات همراه گفت شهر بیرجند یک شهرفرهنگی و دانشگاهی است و توانمندی های زیادی دارد وی در ادامه با اشاره به گستردگی حوزه خدمات شهری گفت برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم خوب و فرهنگ دوست بیرجند از همکاری و مشاوره دانشگاهیان و حوزه های علمی استقبال می کنیم .
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۶/۱۰/۲۵ زمان : ۱۵:۵۹ كاربر : pr بازديد : ۴۳۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۶/۱۲/۲۴ زمان ويرايش : ۱۴:۳۳ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷

۷ شعبان ۱۴۳۹ قمري

۲۳ آوريل ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۲۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۵۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۱
غروب آفتاب ۱۹ : ۰۹
اذان مغرب ۱۹ : ۲۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۸
انتخاب شهر