دعاي روز دهم ماه مبارك رمضانعیادت دکتر هاشمی از فرزند حجت الاسلام حسینیانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شدمناقصه خريد ديزل ژنراتوراوقات شرعي ماه مبارك رمضان به افق بيرجند و شهرهای استانپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضانانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شدجشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.علم آموزی و تلاش در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص یک جهاد مقدس است.مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی کسب و کارهای نو فردا در محل دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می گردد.دکتر سید حسن هاشمی در نشست هم اندیشی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح کرد : با هم دلی و هم افزایی می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی برسیم.دیدار رئیس ، مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده محترم ولی فقیهپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت روز معلمدکتر سید حسن هاشمی:اولین جشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود.دکتر سید حسن هاشمی: خراسان جنوبی ظرفیت های زیادی برای توسعه دارد.فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در تلگرام متوقف شداولين جشنواره استاني كسب و كارهاي نومراسم تقدیر از جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.دیدار دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با جانباز سر افراز سرهنگ دوستیپیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز پاسدار و روز جانبازدکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای استانی: همه ما وظیفه داریم با همت وجدیت برای اعتلای هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی تلاش نماییم.پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت شهادت شهید مدافع حرمستاد حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی آغاز به کار می کند .رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با نماینده شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرارسیدن عید سعید نوروزدکتر سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی شد.
دیدار رئیس ، مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده محترم ولی فقیه

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی : کوتاهی در تربیت نسل آینده فرصت‌سوزی‌ است/دشمن از مسیر فرهنگی ضربه می‌زند

امام جمعه بیرجند گفت: دانشجویان باید به گونه‌ای تربیت یابند که آینده جامعه را به دست بگیرند و کوتاهی در این امر زیان بوده که مهم‌ترین زیان آن فرصت‌سوزی‌ها است.

آیت ا... سید علیرضا عبادی در دیدار رئیس و اعضای هیأت علمی و دانشجویان فعال فرهنگی و بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی : با بیان اینکه خداوند نسبت به کسانی که خطا می‌روند تعبیر به جهالت می‌کند و کارهای بدی که انجام می‌دهند را در زاویه نادانی آن‌ها بیان می‌کند، یادآور شد: جایگاه دانشگاه و حوزه چه از نظر یک اصل فطری در نهاد بشر و چه از جهت کاربردی که همه امور متکی به علم بوده بسیار اهمیت دارد.

آیت ا... عبادی با اشاره به اینکه امروز در شرایطی هستیم که دشمنان به اقرار خودشان برای ضربه زدن تمام گزینه‌ها را روی میز دارند و باید همه در هر جایگاه و مسؤولیتی که قرار دارند تلاش کنند، یادآور شد: تمام کسانی که در دانشگاه مسؤولیتی دارند مانند افسران و فرماندهان این قرارگاه علمی هستند. وی ادامه داد: دشمن تلاش دارد برای ضربه زدن به جامعه افراد فهمیده در جامعه را از سر راه خود بردارد و سپس با مکر و حیله جامعه را به تصرف درآورد.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی یادآور شد: تلاش دشمن ضربه فرهنگی زدن به جامعه بوده که در این زمینه قصد دارد جامعه را از اندیشه‌های واقع‌گرا تخلیه و با مکر، حیله و وعده جامعه را تصرف کند که این یک پروژه بوده و اتفاقی نیست و دانشگاه‌ها باید این مسئله را همواره مدنظر داشته باشند.

آیت ا... عبادی با اشاره به اینکه انتظار صرفا یک حالت ایده‌آلیستی نیست بلکه انتظار یک نوع آماده‌سازی است گفت : از راه واقع‌گرایی می‌توان به اهداف انتظار دست یافت، وی اضافه کرد: تا زمانی که جهل حاکم و هوای نفس غالب باشد و دوری از دین وجود داشته باشد به این هدف نمی‌رسیم.

نماینده ولی فقیه در خراسان‌جنوبی اضافه کرد: انتظار به معنی نشستن نیست بلکه کار کردن است بنابراین با توجه به اینکه در روایات نیز از انتظار به عمل تعبیر شده نباید نسبت به آن بی‌تفاوت باشیم.

آیت ا... عبادی گفت: تمام آگاهی‌ها، سنجش‌ها و اقدامات لازم در رسیدن به چنین هدفی باید به انجام برسد تا به نتیجه اصلی انتظار دست یابیم.. وی خطاب به اعضای هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افزود: شما افسران و فرماندهان جنگ نرم هستید و سربازان این جبهه دانشجویان هستند و باید به گونه‌ای تربیت یابند که آینده جامعه را به دست بگیرند و کوتاهی در این امر زیان بوده و مهم‌ترین زیان آن فرصت‌سوزی‌ها است.

در این دیدار دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از عنایت آیت آیت ا... عبادی نماینده ولی فقیه در استان به مجموعه آموزش عالی گفت: یک سوم جمعیت دانشجویی استان در مقاطع کاردانی تا دکتری تخصصی در واحد های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تحصیل می کنند.

وی افزود با حضور و مدیریت مدبرانه ی دکتر ولایتی و دکتر فرهاد رهبر رویکرد های فرهنگی ، معنوی و علمی دانشگاه تقویت شده است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه با اشاره به اهتمام جدی مسئولان دانشگاه برای حمایت از کالای ایرانی و تعمیق و توسعه اقتصاد دانش بنیان گفت: تاکیدات رهبر معظم انقلاب در پیام نوروز 97 و نیز منویات ایشان در زمینه آموزش عالی و تولید علم و جنبش نرم افزاری در سر لوحه همه ی فعالیت های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی قرار دارد.

دکتر سید حسن هاشمی گفت : فرایند توسعه اندیشه دینی و سالم سازی محیط دانشگاه تلاشی موثر در جهت تعمیق و ترویج هر چه بیشتر هویت های معنوی و اسلامی و اثر بخشی هرچه بیشتر سیاست های فرهنگی از دیگر برنامه های بسیار مهم دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی است.وی افزود اقدام در جهت تقویت اجزای اصلی فرهنگ اسلامی و ملی کشور و نیز پاسداشت مرزهای معنوی و اعتقادی در برابر نفوذ فرهنگ مخرب غربی یکی از وظایف بسیار مهم دانشگاهیان است.

در ابتدای این دیدار حجت الاسلام تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن گرامی داشت اعیاد بزرگ شعبانیه و نکوداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری و مقام معلم گفت: حضور دکتر ولایتی و دکتر رهبر و توجه ویژه و نگاه بلند آنان به تعمیق مسائل فرهنگی و اعتقادی فرصت ارزشمند و مغتنمی برای شکوفایی و اعتلای هرچه بیشتر معنویت و فرهنگ در دانشگاه آزاد اسلامی است.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ زمان : ۱۵:۱۹ كاربر : pr بازديد : ۱۳۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ زمان ويرايش : ۱۴:۱۰ كاربر : pr

دعاي روز دهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْمُتَوَكِّلينَ عَلَيْكَ وَاجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْفاَّئِزينَ لَدَيْكَ وَاجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْمُقَرَّبينَ اِلَيْكَ بِاِحْسانِكَ يا غايَةَ الطّالِبينَ

خدايا قرارم ده در اين ماه از توكل كنندگان بر خودت و بگردانم در آن از سعادتمندان درگاهت و قرارم ده در آن از مقربان پيشگاهت به حق احسانت اى هدف نهائى جويندگان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

۱۱ رمضان ۱۴۳۹ قمري

۲۶ مي ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۳
اذان مغرب ۱۹ : ۵۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر