دعاي روز دهم ماه مبارك رمضانعیادت دکتر هاشمی از فرزند حجت الاسلام حسینیانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی تمدید شدمناقصه خريد ديزل ژنراتوراوقات شرعي ماه مبارك رمضان به افق بيرجند و شهرهای استانپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضانانتخاب رشته داوطلبان دکتری تخصصی سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شدجشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.علم آموزی و تلاش در تربیت نیروی انسانی متعهد و متخصص یک جهاد مقدس است.مراسم اختتامیه اولین جشنواره استانی کسب و کارهای نو فردا در محل دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می گردد.دکتر سید حسن هاشمی در نشست هم اندیشی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح کرد : با هم دلی و هم افزایی می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی برسیم.دیدار رئیس ، مسئولان و اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی استان با نماینده محترم ولی فقیهپیام ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان به مناسبت روز معلمدکتر سید حسن هاشمی:اولین جشنواره کسب و کارهای نو در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود.دکتر سید حسن هاشمی: خراسان جنوبی ظرفیت های زیادی برای توسعه دارد.فعالیت دانشگاه آزاد اسلامی در تلگرام متوقف شداولين جشنواره استاني كسب و كارهاي نومراسم تقدیر از جانبازان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار شد.دیدار دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با جانباز سر افراز سرهنگ دوستیپیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز پاسدار و روز جانبازدکتر سید حسن هاشمی در جلسه شورای استانی: همه ما وظیفه داریم با همت وجدیت برای اعتلای هر چه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی تلاش نماییم.پیام دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت شهادت شهید مدافع حرمستاد حمایت از کالای ایرانی در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی آغاز به کار می کند .رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با نماینده شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی دیدار کرد.پیام تبریک ریاست دانشگاه به مناسبت فرارسیدن عید سعید نوروزدکتر سید حسن هاشمی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی شد.
دکتر سید حسن هاشمی در نشست هم اندیشی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح کرد : با هم دلی و هم افزایی می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی برسیم.

با حضور مسئولان و اعضای هیات علمی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اولین نشست هم اندیشی توسعه با هدف توسعه علمی فرهنگی ، پژوهشی و اعتلای همه جانبه دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات علمی و مسئولان واحد های دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: این نشست با پیگیری و ابتکار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار می شود و مهم ترین هدف آن بهره برداری از خرد جمعی و استفاده از پتانسیل ها برای توسعه دانشگاه است.

در ادامه این نشست دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی حضور صمیمانه اعضای هیات علمی و روسای واحد های استانی را در این نشست بیانگر علاقه و انگیزه آنان برای بالندگی و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان برشمرد و گفت بدون شک با خرد و مشارکت جمعی و هم دلی و هم افزایی میتوانیم به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی برسیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد در این حرکت جهادی همه ی دانشجویان ، کارکنان، استادان و دانش آموختگان دانشگاه مشارکت داشته باشند.

در ادامه حجت الاسلام دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزاری این هم اندیشی را فرصت خوبی برای بهره برداری از نظرها و اندیشه های استادان دانست و گفت باید به دقت در جهت پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب از دانشگاهیان عمل نماییم.

وی افزود استادان نقش بسیار مهم و کلیدی در شناخت استعداد های دانشجویان و نخبگان دارند. رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه گفت باید سعی کنیم در خود تحول به وجود آوریم چرا که لازمه ی یک انسان مسلمان تحول است.

گفتنی است در این نشست صمیمانه اعضای هیات علمی و مسئولان واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان ایده ها و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و مقرر شد برای پیگیری بیشتر و حصول نتیجه در هر کدام از واحد های دانشگاهی کارگروهای ویژه توسعه فعال شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ زمان : ۱۵:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۱۳۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ زمان ويرايش : ۱۸:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز دهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْمُتَوَكِّلينَ عَلَيْكَ وَاجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْفاَّئِزينَ لَدَيْكَ وَاجْعَلْنى فيهِ مِنَ الْمُقَرَّبينَ اِلَيْكَ بِاِحْسانِكَ يا غايَةَ الطّالِبينَ

خدايا قرارم ده در اين ماه از توكل كنندگان بر خودت و بگردانم در آن از سعادتمندان درگاهت و قرارم ده در آن از مقربان پيشگاهت به حق احسانت اى هدف نهائى جويندگان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

۱۱ رمضان ۱۴۳۹ قمري

۲۶ مي ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۲
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۳
اذان مغرب ۱۹ : ۵۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر