امام حسین(ع):مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند.ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب تشکیل شددکتر سید غلامرضا موسوی خبر داد: ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی برای نیمسال بهمندر جلسه مشترک دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی و پلیس فتای استان عنوان شد: افزایش سواد رسانه ای یک ضرورت استحجت الاسلام واقعی ،ضمن محكوميت طرح ننگين كشف حجاب رضاخاني برگراميداشت يادوخاطره شهداي عفاف و حجاب تاکید کردبا حضور معاونت امور مجلس دانشگاه ،جلسه هیات امنا برگزار شدتاکید رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنویی بررفتار علمی و معرفتی دانش بنیانبه همت حوزه پژوهش و فناوری از استادان و دانشجویان پژوهشگر تقدیر به عمل آمدتاکید مسولان دانشگاه بر ضرورت بزرگداشت نهم دی ماهبرگزاری مراسم گرامیداشت دانشجویان جان باخته در حادثه واژگونی اتوبوس واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد اسلامینشست بصیرت افزایی به مناسبت ۹ دی ماه برگزار شدمسولان عالی دانشگاه آزاد اسلامی و رئیس واحد خراسان جنوبی ارتحال آیت ا... هاشمی شاهرودی را تسلیت گفتنددوره جامع آموزشی آیین نگارش حقوقی – کیفری برگزار شد.نحوه تردد خودروها در ایام امتحاناتاطلاعیه مهم : پرداخت شهریه
دکتر سید حسن هاشمی در نشست هم اندیشی توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان مطرح کرد : با هم دلی و هم افزایی می توانیم به دستاوردهای ارزشمندی برسیم.

با حضور مسئولان و اعضای هیات علمی واحد های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اولین نشست هم اندیشی توسعه با هدف توسعه علمی فرهنگی ، پژوهشی و اعتلای همه جانبه دانشگاه برگزار شد.

در ابتدای این نشست دکتر حبیب ا... نخعی رئیس دبیرخانه هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن قدردانی از حضور اعضای هیات علمی و مسئولان واحد های دانشگاهی خراسان جنوبی گفت: این نشست با پیگیری و ابتکار ریاست دانشگاه آزاد اسلامی استان برگزار می شود و مهم ترین هدف آن بهره برداری از خرد جمعی و استفاده از پتانسیل ها برای توسعه دانشگاه است.

در ادامه این نشست دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی حضور صمیمانه اعضای هیات علمی و روسای واحد های استانی را در این نشست بیانگر علاقه و انگیزه آنان برای بالندگی و توسعه دانشگاه آزاد اسلامی استان برشمرد و گفت بدون شک با خرد و مشارکت جمعی و هم دلی و هم افزایی میتوانیم به نتایج و دستاوردهای ارزشمندی برسیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد در این حرکت جهادی همه ی دانشجویان ، کارکنان، استادان و دانش آموختگان دانشگاه مشارکت داشته باشند.

در ادامه حجت الاسلام دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری برگزاری این هم اندیشی را فرصت خوبی برای بهره برداری از نظرها و اندیشه های استادان دانست و گفت باید به دقت در جهت پیگیری مطالبات رهبر معظم انقلاب از دانشگاهیان عمل نماییم.

وی افزود استادان نقش بسیار مهم و کلیدی در شناخت استعداد های دانشجویان و نخبگان دارند. رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در ادامه گفت باید سعی کنیم در خود تحول به وجود آوریم چرا که لازمه ی یک انسان مسلمان تحول است.

گفتنی است در این نشست صمیمانه اعضای هیات علمی و مسئولان واحد های دانشگاه آزاد اسلامی استان ایده ها و پیشنهادات خود را مطرح نمودند و مقرر شد برای پیگیری بیشتر و حصول نتیجه در هر کدام از واحد های دانشگاهی کارگروهای ویژه توسعه فعال شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۲/۱۸ زمان : ۱۵:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۴۳۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۰ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷

۱۳ جمادی الاولی ۱۴۴۰ قمري

۲۰ ژانويه ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۵
اذان ظهر ۱۱ : ۴۴
غروب آفتاب ۱۶ : ۵۴
اذان مغرب ۱۷ : ۱۳
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۲
انتخاب شهر