حجت الاسلام والمسلمین دکتر تابعی در کارگاه آموزش اخلاق: سبک زندگی اسلامی یک نسخه ی متعالی و سعادت بخش است.

حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمد علی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در جمع کارکنان دانشگاهی در کارگاه آموزش اخلاق گفت: اخلاق مهم ترین نیاز فرهنگی هر جامعه محسوب می شود .

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند حجت الاسلام والمسلمین دکتر تابعی در این کارگاه ضمن بر شمردن اهمیت اخلاق حرفه ای گفت یکی از مهم ترین نیاز ها و ضرورت ها برای هر جامعه ای اخلاق است و رعایت این امر مهم ما را به سبک زندگی اسلامی که یک نسخه متعالی و سعادت بخش است رهنمون می شود. وی در ادامه با اشاره به اینکه رعایت اخلاق تضمین کننده سلامت فرد است و در نتیجه به سلامت جامعه و سعادت نوع بشر منتهی می شود گفت : اگر با دقت نظر آسیب هایی که در اخلاق اجتماعی و حتی اخلاق اداری ما به چشم می خورد برطرف کنیم در حقیقت به سبک زندگی اسلامی نزدیک شده ایم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ زمان : ۱۴:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۴۵۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۱ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

سه شنبه ۴ تیر ۱۳۹۸

۲۱ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۵ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر