دکتر هاشمی : مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از ۱۶ تیر و انتخاب رشته کارشناسی ارشد از اوایل هفته آینده انجام می شود
مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از 16 تیر و انتخاب رشته کارشناسی ارشد از اوایل هفته آینده انجام می شود

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی ایام شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) وسالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره)وشهادت یاران با وفای ایشان در قیام 15 خرداد را به رهبر معظم انقلاب و عموم مردم شریف ایران تسلیت گفت و افزود:تقارن این ایام با ماه ضیافت و رحمت الهی و شبهای پر فضیلت قدر فرصت ارزشمندی برای توجه به ابعاد متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و راه حق و حقیقت و ائمه معصومین (ع) است که امام خمینی با سلوک درس اموز خود و با ثبات قدم و روشنگری به ما اموخت . دبیر هیات امنا و رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه گفت : مصاحبه‌های دوره دکتری دانشگاه آزاد اسلامی از 16 تیر و انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اسلامی از اوایل هفته آینده انجام می شود

وی گفت: نتایج اولیه انتخاب رشته دوره دکتری دانشگاه ازاداسلامی از 5 تا 10 تیر اعلام می‌شود و سازمان مرکزی دانشگاه به گونه‌ای برنامه‌ریزی خواهد کرد تا داوطلبان برای رفتن به مصاحبه یک هفته زمان داشته باشند، دکتر هاشمی افزود برنامه مصاحبه‌ها از 16 تیر آغاز می‌شود تا 25 تیر ادامه دارد.. رئیس دانشگاه ازاد خراسان جنوبی درباره تعداد داوطلبان دوره دکترای امسال دانشگاه آزاد اظهار داشت: امسال حدود 65 هزار نفر متقاضی حضور در دکتری دانشگاه ازاد اسلامی شده اند .. دکتر هاشمی با اشاره به اینکه سازمان سنجش اموزش کشور زمان انتخاب رشته پذیرفته‌شدگان آزمون کارشناسی ارشد رااز شنبه 12 خرداد و به مدت یک هفته اعلام نموده گفت :. با توجه پیش‌بینی سازمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی از اوایل هفته آینده انتخاب رشته دوره کارشناسی ارشد در دانشگاه‌ آزاد اسلامی آغاز شود.

دکتر هاشمی همچنین در خصوص ازمون ای پی تی دانشگاه ازاد اسلامی گفت ثبت نام این ازمون تا 19 خرداد ادامه خواهد داشت وداوطلبان می توانند در صورت تمایل با مراجعه به سامانه مرکزسنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانیenglish.iau.ac.ir/ept نسبت به ثبت‌نام اقدام و همچنین از منابع و بودجه‌بندی سوالات این آزمون آگاهی یابند . دکتر هاشمی همچنین در خصوص زمان و شرایط نقل و انتقال نیمسال اول تحصیلی سال97 گفت: بخشنامه روند اجرایی نقل و انتقالات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی برای نیمسال اول 98-97 ابلاغ شده و براساس این بخشنامه، ثبت درخواست های نقل و انتقالات دانشجویی از بیستم خرداد تا پانزدهم تیر از طریق سامانه منادا به آدرس www.monada.iau.ir. انجام می شود و دانشجویان شاهد و ایثارگر نیز می‌توانند از 20خرداد تا 15تیر97 برای ثبت درخواست انتقال یا میهمانی خود مراجعه و پس از مطالعه شیوه‌نامه نقل و انتقالات نسبت به ثبت درخواست خود اقدام و از طریق همان سامانه نتیجه درخواست خود را پیگیری کنند وی افزود . دستورالعمل نقل و انتقال و تغییر رشته/گرایش دانشجویان شاهد و ایثارگر از طریق سایت این اداره کل به نشانی www.esargaran.iau.ir قابل مشاهده است.

روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند نیز از داوطلبان دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند خواست در صورت هرگونه نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با رئیس اداره ثبت نام دانشگاه به شماره 31310 داخلی 2114 (مهندس شهاب الدین خواجوی) تماس حاصل نمایند .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۳/۱۲ زمان : ۱۷:۳۲ كاربر : pr بازديد : ۵۰۰
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۲ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر