پیام تسلیت دکتر سید حسن هاشمی به مناسبت ایام شهادت حضرت علی(ع)و رحلت امام خمینی (ره)
به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند : دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی ایام شهادت مولای متقیان و امام همام حضرت علی (ع) وسالگرد رحلت بنیانگذار انقلاب حضرت امام خمینی (ره)وشهادت یاران با وفای ایشان در قیام 15 خرداد را به رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی ) و همکاران ،استادان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی استان وعموم مردم شریف ایران تسلیت گفت و افزود:تقارن این روزها با ایام ضیافت و رحمت الهی و شبهای پر فضیلت قدر علاوه بر بهره برداری عالمانه و عارفانه از فضای معنوی و ملکوتی ماه مبارک رمضان فرصت ارزشمندی برای توجه به ابعاد متعالی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و راه حق و حقیقت و ائمه معصومین (ع) است که امام خمینی (ره) با سلوک درس آموز خود و با ثبات قدم و روشنگری به ما آموخت .

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی -بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۳/۱۳ زمان : ۱۶:۳۲ كاربر : pr بازديد : ۴۰۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۲ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر