دکتر هاشمی: دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی منتشرشد
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی گفت : متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد 97 دانشگاه آزاد اسلامی که در آزمون برگزار شده توسط سازمان سنجش آموزش کشور شرکت کرده و مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده‌اند، می توانند دفترچه راهنما را که در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه قرار دارد به دقت مطالعه نمایند .

دکتر هاشمی با اشاره به اینکه براساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه زمان انتخاب رشته بزودی اعلام خواهد شد گفت عناوین رشته های کارشناسی ارشد دانشگا ه ازاد اسلامی بیرجند در چندین نوبت از مطبوعات محلی اطلاع رسانی شده و علاقه مندان به ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند می توانند جهت کسب هرگونه اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند یا اداره آموزش یا اداره ثبت نام واحد بیرجند مراجعه یا با شماره 31310 داخلی 2114 یا 2113 تماس حاصل نمایند

دکتر هاشمی همچنین در خصوص نتایج دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی گفت :نتایج چند برابر ظرفیت دوره دکتری تخصصی با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی سال 97اعلام شده و داوطلبان می‌توانند با مراجعه به سایت www.azmoon.org از وضعیت خود مطلع شوند. دکتر هاشمی افزود :بر اساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی داوطلبانی که در این مرحله دعوت به مصاحبه شده‌اند، باید به سامانه‌ای که برای انتخاب مناطق مصاحبه متعاقباً در دسترس آنان قرار می‌گیرد، مراجعه و نسبت به انتخاب مناطقی که تمایل به شرکت در مصاحبه در آن را دارند، اقدام کنند تا مقدمات انجام مصاحبه برایشان فراهم شود.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۳/۲۸ زمان : ۱۸:۲۳ كاربر : pr بازديد : ۴۴۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان ويرايش : ۱۵:۱۵ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر