دکتر سید حسن هاشمی :آغاز انتخاب مناطق مصاحبه داوطلبان دکتری تخصصی ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی
انتخاب مناطق مصاحبه‌ دوره دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی از ساعت 24 امروز 10 تیرماه آغاز می‌شود و تا چهارشنبه 13 تیرماه ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت بر اساس اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی پذیرفته‌شدگان دکتری تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی باید برای انتخاب محل مصاحبه با مراجعه به سامانه www.azmoon.org منطقه محل مصاحبه خود را انتخاب کنند و اطلاعات تکمیلی مورد نیاز خود را دریافت نمایند . .

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود اگر داوطلبی از 40 رشته محل انتخابی خود در 15 رشته محل برای دعوت به مصاحبه پذیرفته شده و این 15 رشته محل مثلا در 5 منطقه آمایشی دانشگاه آزاد اسلامی واقع شده‌اند، داوطلب باید با مراجعه به سایت در صورت تمایل با پرداخت هزینه مصاحبه در هر منطقه نسبت به انتخاب مناطق مذکور به صورت هر5 منطقه یا تعدادی از آنها اقدام کند. دکتر هاشمی با اشاره به اینکه برای مصاحبه در هر کد رشته به ازای هر منطقه داوطلبان باید یک حق ثبت‌نام پرداخت کنند. افزود:داوطلبان شرکت‌کننده دوره بدون آزمون دکتری تخصصی که در هنگام ثبت‌نام عکس، تصویرصفحه اول شناسنامه وتصویرکارت ملی را در سایت آپلود کرده‌اند، فقط تصویر مدرک فارغ‌التحصیلی (موقت یا دائم) و کارنامه فارغ‌التحصیلی خود را در زمان انتخاب مناطق مصاحبه آپلود کنند. و داوطلبانی که در دوره با آزمون شرکت کرده‌اند باید عکس، تصویرصفحه اول شناسنامه و کارت ملی را در هنگام انتخاب مناطق مصاحبه در سایت بارگذاری کنند.

ایشان گفت:زمان پایان انتخاب مناطق مصاحبه به هیچ وجه قابل تمدید نیست و داوطلبان در بازه مذکور نسبت به انتخاب مناطق مصاحبه خود اقدام کنند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی در ادامه افزود دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی با توانمندی ها و پتانسیل های زیاد علمی فرهنگی اموزشی و رفاهی بستر مناسبی برای علاقه مندان به تحصیل در مقاطع تکمیلی است
نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ زمان : ۱۸:۴۶ كاربر : pr بازديد : ۵۸۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۴/۱۰ زمان ويرايش : ۱۸:۵۳ كاربر : pr

پيامبر اكرم(ص):

فَنَيرزوا إنْ قَدَرتُم كُلَّ يَومٍ يَعنِي تَهادَوا وتَواصَلُوا فِي اللّه‏ِ.

اگر مى ‏توانيد هر روز را نوروز كنيد؛ يعنى در راه خدا به يكديگر هديه بدهيد و با هم پيوند داشته باشيد .

دعائم الإسلام ، ج ۲، ص ۳۲۶

-------------------------------

حضرت علي(ع):

نَيْروزُنا كُلُّ يَومٍ.

نوروز ما، هر روز است.

من لا يحضره الفقيه: ج۳ص۳۰۰ح۴۰۷۴

-------------------------------

امام صادق(ع):

ما مِن يَومِ نَيروزٍ إلّا ونَحنُ نَتَوَقَّعُ فيهِ الفَرَجَ

هيچ نوروزى نيست مگر آنكه ما در آن روز منتظر فرج هستيم .

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۷

۱۳ رجب ۱۴۴۰ قمري

۲۰ مارس ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۷
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۸
اذان ظهر ۱۱ : ۴۱
غروب آفتاب ۱۷ : ۴۴
اذان مغرب ۱۸ : ۰۲
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۰۰
انتخاب شهر