اولین دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند فارغ التحصیل شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند افشین عندلیبی دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران این واحد دانشگاهی با دفاع از رساله خود با موضوع«بررسی تاثیر دما بر میزان مقاومت شیارشدگی آسفالت پلیمری» و با راهنمایی دکتر محمد عابدینی دانش آموخته شد.

گفتنی است افشین عندلیبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: شیارشدگی یکی از بارزترین خرابی های روسازی آسفالتی بوده که بیشتر در مناطق گرمسیری با ترافیک سنگین اتفاق می افتد.وی با اشاره به اینکه بروز این پدیده سبب کاهش ایمنی و راحتی استفاده کنندگان از راه می گردد افزود:در پایان نامه خود تاثیر دو پارامتر دما و سطح تنش را بر پتانسیل شیارشدگی مخلوط های آسفالتی SMA اصلاح شده با افزودن دو پلیمر SBS و EVA با آزمون های مدول بر جهندگی و خزش دینامیکی بصورت مقایسه ای مورد بررسی قرار داده ایم ونتایج آزمایشات نشان می دهد که اصلاح آسفالت با دو پلیمر ذکر شده؛سبب افزایش عدد روانی و کاهش کرنش تجمعی می شود. به گونه ای که این موضوع با افزایش دما بهتر خود را نشان می دهد و سبب کاهش پدیده شیار شدگی می گردد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۶/۲۴ زمان : ۱۴:۲۰ كاربر : pr بازديد : ۱۲۶۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۱ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

۱۰ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۰
اذان ظهر ۱۱ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۳۰
اذان مغرب ۱۶ : ۴۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۷
انتخاب شهر