اعلام نتایج کاردانی و کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی

دکتر امیررضا شاهانی رئیس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: نتایج دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی بر روی www.azmoon.org قرار گرفت.

دکتر شاهانی ادامه داد: داوطلبان می‌توانند راهنمای ثبت‌نام که در سامانه این مرکز به آدرس sanjesh.iau.ac.ir قرار گرفته است را مطالعه کنند.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند فرآیند ثبت نام حضوری از مقاطع کارشناسی و کاردانی در تاریخ هفتم و هشتم و نهم مهرماه هم انجام می شود.

مهندس شهاب الدین خواجوی فورگ رئیس اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این خصوص با اشاره به اینکه حضور شخص داوطلب جهت ثبت نام حضوری و احراز هویت ضروری است از پذیرفته شدگان خواست با همراه داشتن مدارک موردنیاز جهت ثبت نام حضوری به اداره ثبت نام دانشگاه واقع در انتهای خیابان غفاری ساختمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند مراجعه نمایند.

گفتنی است رئیس اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند تاکید کرد: ثبت نام از پذیرفته شدگان امسال مقاطع کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی نیز که تاکنون موفق به ثبت نام نشده اند در تاریخ یاد شده انجام می شود.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۰۳ زمان : ۱۰:۳۱ كاربر : pr بازديد : ۴۰۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۱ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر