ثبت نام فوری کارشناسی و کاردانی فقط تا پنج شنبه

ثبت نام فوری کارشناسی و کاردانی بدون آزمون و براساس سوابق تحصیلی فقط تا ساعت 24 پنج شنبه امکان پذیر است.

معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: با توجه به مراجعات مکرر و تقاضای تعداد زیادی از علاقه مندان به شرکت در دوره های کارشناسی و کاردانی بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد بیرجند و با پیگیری های انجام شده امکان ثبت نام از داوطلبان علاقه مند صرفا تا ساعت 24 پنج شنبه 12/7/97 از طریق سایت www.azmoon.org فراهم شده است.

دکتر سید غلامرضا موسوی گفت: ازمتقاضیان دعوت می شود در مهلت فراهم شده اقدام نمایند زیرا این زمان تمدید نخواهد شد. وی افزود: برای این داوطلبان تا 50درصد تخفیف شهریه درنظر گرفته شده است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۱ زمان : ۱۱:۳۳ كاربر : pr بازديد : ۲۶۳
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز سيزدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ طَهِّرْنى فيهِ مِنَ الدَّنَسِ وَالاْقْذارِ وَصَبِّرْنى فيهِ عَلى كاَّئِناتِ الاْقْدارِ وَوَفِّقْنى فيهِ لِلتُّقى وَصُحْبَةِ الاْبْرارِ بِعَوْنِكَ يا قُرَّةَ عَيْنِ الْمَساكينَ

خدايا پاكم كن در اين ماه از چركى و كثافات و شكيبايم كن بر مقدراتى كه خواهد شد و موفقم دار در اين ماه به پرهيزكارى و هم نشينى با نيكان به كمك خودت اى روشنايى ديده مسكينان .

------------------

پیامبر اکرم(ص):

إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .

از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .

عدّة الداعي : ص ۲۹۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۳ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۱۹ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۲
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۸
اذان مغرب ۱۹ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر