امام جمعه طبس : تقوا و تهذیب نفس و خودسازی یک دانشمند را در مسیر متعالی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ،امام جمعه طبس در شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خرسان جنوبی در دانشگاه آزاد اسلامی طبس برگزارشد؛ضمن قدردانی از تلاش ها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در زمینه های فرهنگی و تشکیل ستاد اربعین و نیز همکاری باکنگره 2000 شهید استان ، اهمیت تقوا و تذهیب و خودسازی را یادآور شد و با اشاره به اینکه از یک دانشمند بی تقوا جز خیانت بر نمی آید گفت:تقوا و تهذیب نفس و خودسازی یک دانشمند را در مسیر متعالی و قله ی خدمت گزاری قرار می دهد. حجت الاسلام علی محمدی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه رشد علمی و شتاب علمی گفت:تهذیب نفس می تواند دانش دانشمندان وشتاب علمی را در مسیر مفید و متعالی قرار دهد.

امام جمعه طبس همچنین همایش بزرگ اربعین را بزرگترین گردهمایی جهان اسلام برشمرد و گفت: این اجتماع عظیم اهمیت و برکات بسیار ارزشمندی برای نشان دادن عزت و افتخار اسلامی دارد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به موضوع حجاب و عفاف در دانشگاه و یادآوری خطرات بی حجابی و بی بند و باری گفت: ترویج بی بندوباری و بی حجابی در راستای اهداف شوم دشمنان است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ زمان : ۱۰:۴۹ كاربر : pr بازديد : ۱۵۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

۱۰ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۰
اذان ظهر ۱۱ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۳۰
اذان مغرب ۱۶ : ۴۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۷
انتخاب شهر