امام جمعه طبس : تقوا و تهذیب نفس و خودسازی یک دانشمند را در مسیر متعالی قرار می دهد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند ،امام جمعه طبس در شورای تخصصی دانشجویی فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خرسان جنوبی در دانشگاه آزاد اسلامی طبس برگزارشد؛ضمن قدردانی از تلاش ها و برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی استان خراسان جنوبی در زمینه های فرهنگی و تشکیل ستاد اربعین و نیز همکاری باکنگره 2000 شهید استان ، اهمیت تقوا و تذهیب و خودسازی را یادآور شد و با اشاره به اینکه از یک دانشمند بی تقوا جز خیانت بر نمی آید گفت:تقوا و تهذیب نفس و خودسازی یک دانشمند را در مسیر متعالی و قله ی خدمت گزاری قرار می دهد. حجت الاسلام علی محمدی در ادامه با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه رشد علمی و شتاب علمی گفت:تهذیب نفس می تواند دانش دانشمندان وشتاب علمی را در مسیر مفید و متعالی قرار دهد.

امام جمعه طبس همچنین همایش بزرگ اربعین را بزرگترین گردهمایی جهان اسلام برشمرد و گفت: این اجتماع عظیم اهمیت و برکات بسیار ارزشمندی برای نشان دادن عزت و افتخار اسلامی دارد.

وی با تاکید بر ضرورت توجه ویژه به موضوع حجاب و عفاف در دانشگاه و یادآوری خطرات بی حجابی و بی بند و باری گفت: ترویج بی بندوباری و بی حجابی در راستای اهداف شوم دشمنان است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ زمان : ۱۰:۴۹ كاربر : pr بازديد : ۲۸۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر