دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی: همه ی ما وظیفه داریم برای اعتلای هرچه بیشتر دانشگاه آزاد اسلامی با جان و دل تلاش نمائید.

دکتر سید حسن هاشمی در جمع صمیمی همکاران و دانشجویان واحد طبس ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و گرامیداشت هفته دفاع مقدس گفت:با استعانت از الطاف الهی و با همت و تدبیر و همدلی و حرکت در مسیر آرمان های متعالی انقلاب اسلامی می توانیم توفیقات ارزشمندی به دست آوریم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی،دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان تقارن آغاز سال جدید با ایام محرم و هفته دفاع مقدس را فرصت ارزشمندی برای بهره وری عالمانه از مکتب سعادت بخش عاشورا و نیز توجه به آموزه های دفاع مقدس و فرهنگ و تفکر بسیجی و انقلابی دانست و با اشاره به اینکه به برکت حضور ارزشمند جناب آقای دکتر ولایتی و جناب آقای دکتر طهرانچی و تلاش های متعهدانه ی مسئولان محترم عالی دانشگاه آزاد اسلامی خوشبختانه این دانشگاه در مسیر و ریل اصلی اهداف و آرمان های والای نظام مقدس جمهوری اسلامی قرار گرفته اهمیت و تقدم مسائل اعتقادی و فرهنگی را بر مقوله آموزش یادآور شد و گفت: تعهد بسیارمهم تر است از تخصص و در واقع افتخار دانشگاه آزاد اسلامی این است که دانش آموختگان متعهد و متخصص تربیت نماید.

گفتنی است دکتر هاشمی در پایان این جلسه به سوالات همکاران و دانشجویان و استادان واحد طبس پاسخ داد. رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی همچنین صمیمانه در جلسه اختصاصی با تعدادی از دانشجویان و فعالان فرهنگی،علمی واحد طبس با آنان به گفتگو پرداخت.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ زمان : ۱۱:۰۱ كاربر : pr بازديد : ۲۶۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر