دکتر سید حسن هاشمی در شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان: علم در صورتی نافع است که همراه ایمان،اخلاص و تعهد باشد.

شوراي فرهنگي تخصصي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان جنوبي به ميزباني واحد طبس برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی ؛ دکتر سيدحسن هاشمي در اين جلسه گفت:يکي از مهم ترين اولويت هايي که سرلوحه ي مسئولان دانشگاه آزاد اسلامي است،تقدم داشتن مسائل فرهنگي بر مسائل آموزشي است.

دبيرهيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان جنوبي گفت: علم اگر با تعهد همراه نباشد مي تواند براي جامعه خطرساز باشد به همين دليل استادان و مسئولان و متوليان فرهنگي دانشگاه بايد تلاش نمايد بستر لازم براي شکوفايي و تعميق آموزه هاي فرهنگي و معنوي و اعتقادي دانشجويان فراهم شود تا در پرتو آن دانشجويان بتوانند به تقويت پايه هاي علمي و ارتقاء آگاهي هاي اجتماعي و کسب دانش و مهارت هاي علمي اقدام نمايند.

دکترهاشمي در ادامه ضرورت همکاري دانشگاهيان در برگزاري هرچه با شکوهتر کنگره 2000 شهيد خراسان جنوبي را يادآور شد و گفت:اين رويداد بزرگ فرهنگي و معنوي آثار و برکات ارزشمندي براي استان ما خواهد شد.

دبيرهيات امناي دانشگاه آزاد اسلامي خراسان جنوبي همچنين ضمن قدرداني از تاکيدات و تدابير دکتر ولايتي،دکتر طهرانچي و دکتر کلانتري و ساير مسئولان عالي دانشگاه در زمينه ي تقويت آموزه هاي فرهنگي و اعتقادي گفت:به برکت تلاش ها وتدابير ارزشمند اين عزيزان دانشگاه آزاد اسلامي در مسير اهداف انقلاب اسلامي قرارگرفته است.رئيس دانشگاه آزاد اسلامي خراسان جنوبي همچنين از ايجاد ستاد اربعين در دانشگاه آزاد اسلامي استان خبر داد و افزود: با عنايت به نزديک بودن اربعين حسيني همکاران و مسئولان فرهنگي واحد ها بايد از هم اکنون با همت و جديت زمينه حضور گسترده دانشگاهيان را در اين اجتماع عظيم ساماندهي نمايند وتمهيدات لازم را فراهم کنند.

سرهنگ رمضان محمدي فرمانده سپاه طبس نيز در اين جلسه با اشاره به اينکه عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران مديون شهدا و ايثارگران عزيز است برگزاري کنگره 2000 شهيد استان را بسيار با اهميت برشمرد و گفت: آماده هرگونه همکاري و هماهنگي براي حضور دانشگاهيان دانشگاه آزاد اسلامي طبس در اين کنگره هستيم .

گفتني است در ابتداي اين جلسه دکتر حبيب الله نخعي رئيس دبيرخانه هيات امناي استان خراسان جنوبي و دکتر محمد ناظمي رئيس دانشگاه آزاد اسلامي واحد طبس ضمن خير مقدم به مدعوين گزارش از فعاليت هاي شوراي فرهنگي استان و واحد طبس بيان کردند.

مرکز خبر روابط عمومي دانشگاه ازاد اسلامي بيرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۲ زمان : ۱۳:۴۳ كاربر : pr بازديد : ۲۹۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر