پیام تبریک دکتر سیدحسن هاشمی به مناسبت هفته نیروی انتظامی

دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت گرامی داشت هفته نیروی انتظامی تاکید کرد:صمیمانه قدردان حافظان نظم و امنیت کشور عزیزمان هستیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام دکتر سیدحسن هاشمی به مناسب هفته نیروی انتظامی به شرح زیر است:

دلاور مردان نیروی انتظامی حافظان همیشه بیدار و پرتوان نظم و امنیت کشور عزیزمان هستند و عزت ، اقتدار و امنیت کشور عزیزمان مرهون مجاهدت های خالصانه این عزیزان و همه ی نیرو های مسلح قهرمان و همیشه در صحنه می باشد.

اینجانب به نمایندگی از جامعه دانشگاهی آزاد اسلامی خراسان جنوبی ضمن نکوداشت یاد و خاطره شهدا و ایثارگران ناجا ،هفته نیروی انتظامی را به دلاورمردان این نیرو که با مجاهدت شبانه روزی در راه تامین نظم و امنیت کشور تلاش می نمایند تبریک عرض نموده و از خدمات ارزشمند و اخلاص و تعهد فرماندهان و کارکنان ارجمند نیروی انتظامی صمیمانه قدردانی می نمایم و سلامتی و توفیق روزافزون همه ی حافظان نظم و امنیت کشور عزیزمان را در سایه منویات مقام معظم رهبری از خداوند تبارک و تعالی مسالت دارم.

سید حسن هاشمی

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۱۴ زمان : ۱۳:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۱۹۸
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان ويرايش : ۱۴:۵۲ كاربر : pr

امام حسین(ع):

إيّاكَ أن تَكونَ مِمَّن يَخافُ عَلَى العِبادِ مِن ذُنوبِهِم ويَأمَنُ العُقُوبَةَ مِن ذَنبِهِ .

مبادا از كسانى باشى كه به سبب گناهانِ بندگانِ خدا بر سرنوشت آنان بيمناك است ، ولى خود را از سزاى گناه خويش ايمن مى داند .

گزیده تحف العقول، ص ۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷

۱۰ ربیع الثانی ۱۴۴۰ قمري

۱۹ دسامبر ۲۰۱۸ ميلادي

اذان صبح ۰۵ : ۰۴
طلوع آفتاب ۰۶ : ۳۰
اذان ظهر ۱۱ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۶ : ۳۰
اذان مغرب ۱۶ : ۴۹
نيمه شب شرعي ۲۲ : ۴۷
انتخاب شهر