حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده:راهپیمایی عظیم اربعین نشان دهنده جاودانگی پیام عاشوراست.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی خراسان جنوبی درگفتگوی اختصاصی با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه گفت:راهپیمایی عظیم اربعین نشان دهنده جاودانگی و پویایی پیام عاشوراست و در حقیقت تاثیرگذاری عشق و شور و جاذبه ی امام حسین (ع) در این گردهمایی نقش اساسی دارد.

حجت الاسلام حاجی زاده در ادامه با اشاره به اینکه تمهیدات لازم برای اعزام نزدیک به چهل نفر از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی سراسر استان به مراسم اربعین فراهم شده است گفت:گرایش و توجه ویژه جوانان عزیز دانشجو به آرمان ها و ارزش های عاشورا و استقبال آنان بسیار ارزشمند و قابل تحسین است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده همچنین با اشاره به تسهیلات فراهم شده توسط دانشگاه آزاد اسلامی گفت:دانشگاه آزاد اسلامی امسال تسهیلاتی فراهم نموده که دانشگاهیان بتوانند به خیل عظیم مشتاقان زیارت امام حسین(ع) بپیوندند.

وی در ادامه به بیان گزارشی از فعالیت ها و اقدامات دفتر نمایندگی مقام معظم رهبری در ایام محرم پرداخت و گفت: برگزاری مراسم شهادت حضرت رقیه (س) فراهم سازی حضور مبلغ اعزامی از قم در خوابگاه های دانشجویی،اقامه نماز جماعت در اسرع وقت و بیان معارف در بین نماز برگزاری نشست تخصصی نماز ویژه دانشجویان ،برگزاری جلسات پرسش و پاسخ و مشاوره در خوابگاه ها با حضور مبلغ ،فراهم سازی مقدمات حضور مبلغ در کلاس های برخی از دروس معارف و پاسخ به سوالات دانشجویان گرامی،حضور در مراسم عزاداری حسینی در جمع کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و حضور دانشجویان گرامی در مراسم عزاداری واحد سما از جمله مهم ترین فعالیت های معنوی ،فرهنگی در این واحد دانشگاهی است که با همکاری دفتر نهاد مقام معظم رهبری انجام شده است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۷/۲۸ زمان : ۱۴:۳۱ كاربر : pr بازديد : ۲۷۱
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۰۹ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۵ تیر ۱۳۹۸

۲۲ شوال ۱۴۴۰ قمري

۲۶ ژوئن ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۶
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۵
اذان مغرب ۲۰ : ۰۵
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۶
انتخاب شهر