دوره آموزشی مقدمات ایمنی و آتش نشانی برگزار شد

دوره آموزشی کاربردی مقدمات ایمنی و آتش نشانی با حضور 40نفر از همکاران دانشگاه های استان خراسان جنوبی برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در این دوره کارکنان حوزه های حراست خدمات و قسمت های اداری واحد های بیرجند،طبس،قاین،فردوس حضور داشتند.

مهندس مصطفی میرزایی در این خصوص ضمن قدردانی از حضور پرنشاط همکاران در این دوره ها به مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجندگفت:آموزش نیروی انسانی نوعی سرمایه گذاری است که بازده آن در شکوفایی و گسترش بهینه سازمان و نیز در اعتلای فرهنگ عمومی جامعه نقش مهمی ایفا می کند. وی افزود: در دوره های تخصصی کوتاه مدت ویژه همکاران اداری و هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برای کارکنان سایر دانشگاه ها نیز دوره های آموزشی کاربردی کوتاه مدت برگزار نماید.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۰۵ زمان : ۱۱:۲۸ كاربر : pr بازديد : ۳۴۷
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۰۸ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر