در بازدید علمی تخصصی هیات افغانستانی از کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند عنوان شد:این کتابخانه از هرجهت قابل تحسین است.

مسئولان دانشگاه غرجستان کابل که به منظور بازدید از امکانات و توانمندی های دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به این استان سفر نموده اند در سومین روز حضور در این دانشگاه از کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی بازدید کردند.

در ابتدای این بازدید دکترعطاالله اژدری رئیس کتابخانه مرکزی این واحد دانشگاهی با اعلام اینکه کتابخانه ی مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با 3000متر مربع زیربنا و 150هزار جلد کتاب بزرگترین فضای کتابخانه ای استان محسوب می شود. از تهیه منابع و بایگانی پایان نامه های کارشناسی ارشد و دکتری گزارش ارائه نمود.

دکتر ناصرعلی رحمانی رئیس دانشگاه غرجستان کابل نیز گفت:مجموعه کتابخانه مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی از نظر فضای کتابخانه ای ،غنای مرجع و مخزن و فضای مطالعه بسیار نظرگیر و بروز است. وی افزود:مخصوصا غنای بخش مخزن و مرجع از حیث تنوع کتب و عناوین آثار واقعا قابل تحسین است.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۱۴ زمان : ۱۳:۲۱ كاربر : pr بازديد : ۳۳۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۰۸ كاربر : pr

دعاي روز هجدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ نَبِّهْنى فيهِ لِبَرَكاتِ اَسْحارِهِ وَنَوِّرْ فيهِ قَلْبى بِضياَّءِ اَنْوارِهِ وَخُذْ بِكُلِّ اَعْضاَّئى اِلىَ اتِّباعِ اثارِهِ بِنُورِكَ يا مُنَوِّرَ قُلُوبِ الْعارِفينَ

خدايا آگاهم ساز در اين ماه از بركات سحرهاى آن و نورانى كن در آن دلم را به پرتو انوار آن و بگمار تمام اعضاء و جوارحم را به پيروى كردن آثارش به نور خود اى روشنى دهنده دلهاى عارفان .

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

۱۸ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۲۴ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۴
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۹
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۱
اذان مغرب ۱۹ : ۵۱
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر