استقبال کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی از دوره های مرکز آموزش دوره های تخصصی کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

دوره های آموزشی که در مرکز دوره های تخصصی کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود،مورد استقبال کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی قرار گرفته است.

مهندس مصطفی هداوند میرزایی مسئول برگزاری این دوره ها به مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: با توجه به فضای مناسب و تجهیزات مرگز آموزش کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند،دوره هایی که در این مرکز برگزار می شود مورد استقبال دستگاه های اجرایی استان قرار گرفته است.

مهندس هداوند میرزایی افزود: دوره های آموزشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت و کاربرد آن در امور مالی ،حقوق گمرکی،کاربرد اینترنت و فناوری اطلاعات در روابط عمومی ،برگزار شده و دوره های مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک معماری(فناوری اطلاعات سازمانی) و آشنایی با قانون دیوان محاسبات کشور و اصلاحات بعدی آن ،مدیریت ابزار و اطلاعات و سازمانی نیز در شرف برگزاری است.

وی گفت: این دوره ها با هماهنگی سازمان مدیریت استان برگزار می شود و مدرس این دوره ها از اساتید مجرب دانشگاه می باشند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ زمان : ۱۲:۰۰ كاربر : pr بازديد : ۲۷۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۵۱ كاربر : pr

دعاي روز سيزدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ طَهِّرْنى فيهِ مِنَ الدَّنَسِ وَالاْقْذارِ وَصَبِّرْنى فيهِ عَلى كاَّئِناتِ الاْقْدارِ وَوَفِّقْنى فيهِ لِلتُّقى وَصُحْبَةِ الاْبْرارِ بِعَوْنِكَ يا قُرَّةَ عَيْنِ الْمَساكينَ

خدايا پاكم كن در اين ماه از چركى و كثافات و شكيبايم كن بر مقدراتى كه خواهد شد و موفقم دار در اين ماه به پرهيزكارى و هم نشينى با نيكان به كمك خودت اى روشنايى ديده مسكينان .

------------------

پیامبر اکرم(ص):

إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .

از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .

عدّة الداعي : ص ۲۹۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۳ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۱۹ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۲
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۸
اذان مغرب ۱۹ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر