استقبال کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی از دوره های مرکز آموزش دوره های تخصصی کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

دوره های آموزشی که در مرکز دوره های تخصصی کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برگزار می شود،مورد استقبال کارکنان دستگاه های اجرایی خراسان جنوبی قرار گرفته است.

مهندس مصطفی هداوند میرزایی مسئول برگزاری این دوره ها به مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند گفت: با توجه به فضای مناسب و تجهیزات مرگز آموزش کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند،دوره هایی که در این مرکز برگزار می شود مورد استقبال دستگاه های اجرایی استان قرار گرفته است.

مهندس هداوند میرزایی افزود: دوره های آموزشی سیستم های اطلاعاتی مدیریت و کاربرد آن در امور مالی ،حقوق گمرکی،کاربرد اینترنت و فناوری اطلاعات در روابط عمومی ،برگزار شده و دوره های مفاهیم و کلیات دولت الکترونیک معماری(فناوری اطلاعات سازمانی) و آشنایی با قانون دیوان محاسبات کشور و اصلاحات بعدی آن ،مدیریت ابزار و اطلاعات و سازمانی نیز در شرف برگزاری است.

وی گفت: این دوره ها با هماهنگی سازمان مدیریت استان برگزار می شود و مدرس این دوره ها از اساتید مجرب دانشگاه می باشند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ زمان : ۱۲:۰۰ كاربر : pr بازديد : ۳۷۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۸/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۵۱ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر