دکتر سیدحسن هاشمی:عزت و اقتدار کشور عزیزمان مرهون فرهنگ و تفکر بسیجی است.

دکتر هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت هفته بسیج تأکید کرد بسیج مظهر عزت و اقتدار کشور عزیزمان است و باید برای مقابله با اهداف نظام سلطه هرچه بیشتر فرهنگ و تفکر بسییجی را تقویت نمائیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی پیام ایشان بدین شرح است:

فرارسیدن هفته بسیج و تقارن باشکوه آن با هفته وحدت و ایام ولادت پیام آور مهربانی و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفرصادق (ع) را صمیمانه به حضور بسیجیان گرانقدر که پشتوانه های عزت و عظمت انقلاب و مظهر صلابت و اقتدار کشور عزیز و اسلامی مان هستند صمیمانه تبریک عرض می نمایم. بسیج مولود مبارکی است که با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) ایجاد شد و به میعادگاه نیرو های مخلص و انقلابی و فرهنگ و تفکر جهادی تبدیل شد.

وظیفه می دانم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صمیمانه از مجاهدت و اخلاص و جانفشانی همه ی بسیجیان عزیز و دلاور در راه پرافتخار حفاظت و حراست از آرمان های والای انقلاب اسلامی قدردانی نمایم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ زمان : ۰۹:۴۶ كاربر : pr بازديد : ۲۳۴
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ زمان ويرايش : ۰۹:۵۲ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر