دکتر سیدحسن هاشمی:عزت و اقتدار کشور عزیزمان مرهون فرهنگ و تفکر بسیجی است.

دکتر هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در پیامی به مناسبت هفته بسیج تأکید کرد بسیج مظهر عزت و اقتدار کشور عزیزمان است و باید برای مقابله با اهداف نظام سلطه هرچه بیشتر فرهنگ و تفکر بسییجی را تقویت نمائیم.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی پیام ایشان بدین شرح است:

فرارسیدن هفته بسیج و تقارن باشکوه آن با هفته وحدت و ایام ولادت پیام آور مهربانی و رحمت حضرت ختمی مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام جعفرصادق (ع) را صمیمانه به حضور بسیجیان گرانقدر که پشتوانه های عزت و عظمت انقلاب و مظهر صلابت و اقتدار کشور عزیز و اسلامی مان هستند صمیمانه تبریک عرض می نمایم. بسیج مولود مبارکی است که با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) ایجاد شد و به میعادگاه نیرو های مخلص و انقلابی و فرهنگ و تفکر جهادی تبدیل شد.

وظیفه می دانم در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب صمیمانه از مجاهدت و اخلاص و جانفشانی همه ی بسیجیان عزیز و دلاور در راه پرافتخار حفاظت و حراست از آرمان های والای انقلاب اسلامی قدردانی نمایم.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ زمان : ۰۹:۴۶ كاربر : pr بازديد : ۱۳۶
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ زمان ويرايش : ۰۹:۵۲ كاربر : pr

دعاي روز سيزدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ طَهِّرْنى فيهِ مِنَ الدَّنَسِ وَالاْقْذارِ وَصَبِّرْنى فيهِ عَلى كاَّئِناتِ الاْقْدارِ وَوَفِّقْنى فيهِ لِلتُّقى وَصُحْبَةِ الاْبْرارِ بِعَوْنِكَ يا قُرَّةَ عَيْنِ الْمَساكينَ

خدايا پاكم كن در اين ماه از چركى و كثافات و شكيبايم كن بر مقدراتى كه خواهد شد و موفقم دار در اين ماه به پرهيزكارى و هم نشينى با نيكان به كمك خودت اى روشنايى ديده مسكينان .

------------------

پیامبر اکرم(ص):

إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .

از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .

عدّة الداعي : ص ۲۹۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۳ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۱۹ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۲
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۸
اذان مغرب ۱۹ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر