دکتر علی ماندگار: بسیج مدرسه عشق ، اخلاص ، معنویت و مجاهدت است

دکتر علی ماندگار معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با خبر نگار مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند با اشاره به سالروز فرمان تاریخی حضرت امام خمینی مبنی بر تشکیل بسیج گفت حقیقتا یکی از مصادیق یوم ا... پنجم آذر ماه است .

دکتر علی ماندگار در ادامه با تاکید بر اینکه بسیج مدرسه عشق و اخلاص و معنویت و مجاهدت است گفت : بسیج به سان درخت پر برکتی بود که منشاء خیرات و برکات فراوان برای کشور عزیزمان شد .

رئیس بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان گفت : بسیج به دلیل فراگیری و مردمی بودن در همه ی عرصه ها حضوری پر ثمر و امید آفرین و پرخیر و برکت دارد . وی در ادامه با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری که می فرمایند :بسیج یک جریان سیاسی نیست بلکه یک شط عظیم جاری است ، به اهداف خصمانه دشمنان اسلام اشاره کرد و گفت برای مقابله با اهداف نظام سلطه باید هرچه بیشتر فرهنگ و تفکر بسییجی را تقویت کنیم.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند در ادامه نقش بسیج در دانشگاه رابسیار بی بدیل و ارزشمند، توصیف کرد و گفت: نظام سلطه بین الملل صلابت نیروی عظیم بسیج را به خوبی درک نموده و به همین سبب هم سعی در تضعیف این جریان معنوی فرهنگی و مردمی دارد .

وی در ادامه با تاکید بر اینکه همه باید قدردان بسیجیان عزیز و پر توان باشیم گفت همانگونه که بسیج در سالهای دفاع مقدس مقتدر و پر افتخار نقش آفرین بود امروز نیز این نیروی عظیم مردمی در خدمت اهداف و آرمانهای والای انقلاب و رهبری عظیم الشان انقلاب و پشتوانه ی عزت عظمت و اقتدار کشور عزیزمان است .

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۵ زمان : ۱۴:۵۴ كاربر : pr بازديد : ۱۹۹
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۰ زمان ويرايش : ۱۲:۰۷ كاربر : pr
اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸

۱۷ ذی قعده ۱۴۴۰ قمري

۲۰ جولاي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۰۳
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۸
اذان ظهر ۱۲ : ۳۹
غروب آفتاب ۱۹ : ۴۰
اذان مغرب ۲۰ : ۰۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۲
انتخاب شهر