ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۸ آغاز شد.

شهاب الدین خواجوی فورگ در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام برای آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال ۱۳۹۸ آغاز شده است و در روز دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ پایان می‌پذیرد.

رئیس اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود:ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.sanjesh.org انجام می پذیرد.

شهاب الدین خواجوی تاکید کرد: داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت کنند.

وی گفت: داوطلبان ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌توانند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ کنند.

وی گفت: آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز Ph.D سال ۱۳۹۸ در روز جمعه سوم اسفند ۹۷ برگزار خواهد شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ زمان : ۱۱:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۲۴۲

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر