ثبت نام در آزمون ورودی دوره دکتری نیمه متمرکز (Ph.D) سال ۱۳۹۸ آغاز شد.

شهاب الدین خواجوی فورگ در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: ثبت‌نام برای آزمون ورودی دکتری (نیمه متمرکز) Ph.D سال ۱۳۹۸ آغاز شده است و در روز دوشنبه ۱۲ آذر ۹۷ پایان می‌پذیرد.

رئیس اداره ثبت نام دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی افزود:ثبت‌نام منحصراً به صورت اینترنتی و از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی www.sanjesh.org انجام می پذیرد.

شهاب الدین خواجوی تاکید کرد: داوطلبان واجد شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه راهنمای شرکت در آزمون، می‌توانند در آزمون مذکور ثبت‌نام و شرکت کنند.

وی گفت: داوطلبان ‌براساس ‌علاقه ‌فقط می‌توانند در یک کدرشته‌ امتحانی (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و شرکت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شرکت‌ کنند.

وی گفت: آزمون ورودی دکتری نیمه متمرکز Ph.D سال ۱۳۹۸ در روز جمعه سوم اسفند ۹۷ برگزار خواهد شد.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۰۷ زمان : ۱۱:۰۹ كاربر : pr بازديد : ۱۵۹

دعاي روز سيزدهم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ طَهِّرْنى فيهِ مِنَ الدَّنَسِ وَالاْقْذارِ وَصَبِّرْنى فيهِ عَلى كاَّئِناتِ الاْقْدارِ وَوَفِّقْنى فيهِ لِلتُّقى وَصُحْبَةِ الاْبْرارِ بِعَوْنِكَ يا قُرَّةَ عَيْنِ الْمَساكينَ

خدايا پاكم كن در اين ماه از چركى و كثافات و شكيبايم كن بر مقدراتى كه خواهد شد و موفقم دار در اين ماه به پرهيزكارى و هم نشينى با نيكان به كمك خودت اى روشنايى ديده مسكينان .

------------------

پیامبر اکرم(ص):

إيّاكُم وفُضولَ الطَّعامِ ؛ فَإِنَّهُ يَسِمُ القَلبَ بِالقَسوَةِ ، ويُبطِئُ بِالجَوارِحِ عَنِ الطّاعَةِ ، ويُصِمُّ الهِمَمَ عَن سَماعِ المَوعِظَةِ .

از زياد خوردن بپرهيزيد ؛ زيرا زياد خوردن ، نشان قساوت را بر دل مى نهد ، اندام ها را در اطاعت و عبادت ، كُند مى كند ، و گوش دل را از نيوشيدن پند ، كَر مى سازد .

عدّة الداعي : ص ۲۹۴

اوقات شرعي به افق بيرجند

یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸

۱۳ رمضان ۱۴۴۰ قمري

۱۹ مي ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۵۸
طلوع آفتاب ۰۵ : ۳۲
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۲۸
اذان مغرب ۱۹ : ۴۷
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر