پیام دکتر سید حسن هاشمی دبیر هیأت امنا و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی دکتر سید حسن هاشمی در این پیام با اشاره به اینکه بصیرت انقلابی مجاهدت علمی واستکبار ستیزی از مهمترین ویژگی های دانشجویان عزیزمان است تاکید کرد دانشجویان مومن ، متعهد و انقلابی امیدهای آینده میهن اسلامی مان هستند و از این عزیزان انتظار می رود که با بصیرت و اخلاص وتلاش مستمر در مسیر متعالی ومعنوی کسب دانش و معرفت و تقوا و فضایل پاک اخلاقی و نیز مهارت های نوین لحظه ای از تلاش و کوشش غفلت ننمایند . دکتر سید حسن هاشمی رییس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه ازدانشجو یان خواست از امکانات علمی و آموزشی گسترده ای که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی فراهم شده است به بهترین شکل برای پیشرفت واعتلای خودشان و عزت واقتدار کشور عزیزمان بهره برداری نمایند.

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۱۶ زمان : ۱۲:۱۲ كاربر : pr بازديد : ۲۲۵

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر