دکتر علی ماندگار:دانشجویان سرمایه های گرانقدر کشور عزیزمان هستند.

جلسه پرسش و پاسخ با حضور مسئولین دانشگاه به مناسبت گرامی داشت روز دانشجو برگزار شد.

به مناسبت 16 آذر روز دانشجو جلسه پرسش و پاسخ با حضور دکتر سید حسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و استان، حجت الاسلام و المسلمین دکتر محمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی،دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی،دکتر علی خزاعی مدیرکل حراست و اعضای هیات رئیسه رئیس دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم رئیس دانشگاه،معاونت دانشجویی و فرهنگی و اعضای هیات رئیسه دانشگاه در فضایی صمیمانه به سوالات مختلف دانشجویان پاسخ گفتند.

دکتر علی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در گفتگو با مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ضمن اعلام این مطلب ودر تشریح سلسله برنامه ریزی های فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند به مناسبت گرامی داشت روز دانشجو گفت:حضور ریاست و اعضای هیات رئیسه دانشگاه در خوابگاه دانشجویان عزیز و گفتگو با دانشجویان گرامی و همچنین برگزاری جلسه پرسش و پاسخ کلی با کلیه دانشجویان واحد بیرجند در محل سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی و نیز اعزام تعدادی از دانشجویان به اردوی کویرنوردی به مناسبت 16 آذر در کویر شهداد کرمان ،برگزاری کوهپیمایی در منطقه گردشگری چهارده بیرجند و همچنین حضور تعدادی از نونهالان و دانش آموزان بیرجندی در آستانه روز دانشجو و اهدای شاخه گل به دانشجویان از جمله برنامه های مهم گرامی داشت روز دانشجو در این واحد دانشگاهی بود.

دکتر علی ماندگار گفت:دانشجویان سرمایه های گرانقدر کشور عزیزمان هستند و برخود وظیفه میدانیم خدمتگزار آنها باشیم.وی تکریم دانشجویان و خدمت رسانی هرچه بهتر و مطلوب تر به این عزیزان را از تاکیدات مهم سازمان مرکزی دانشگاه و از مهم ترین برنامه های مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند برشمرد و اظهار امیدواری کرد دانشجویان گرامی از امکانات علمی و فرهنگی دانشگاه به نحو مطلوب و موثر استفاده نمایند و خود را برای در دست گرفتن فرصت های شغلی مناسب و نقش آفرینی هرچه بیشتر در عزت و اعتلای کشور اسلامی مان مهیا نمایند.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۱۷ زمان : ۱۱:۴۷ كاربر : pr بازديد : ۴۱۵
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ زمان ويرايش : ۱۴:۱۴ كاربر : pr

امام علی(ع):

أيَسُرُّكَ أن تَكونَ مِن حِزبِ اللّهِ الغالِبينَ؟ اِتَّقِ اللّهَ سُبحانَهُ وأحسِن في كُلِّ اُمورِكَ؛ فَإِنَّ اللّهَ مَعَ الَّذينَ اتَّقَوا وَالَّذينَ هُم مُحسِنونَ.

آيا می خواهى از حزب پيروز خداوند باشى؟ از خدا پروا كن و كارها را درست انجام بده؛ چرا كه خداوند با كسانى است كه تقواپيشه اند و آنانى كه كارها را نيكو (بى عيب و نقص) انجام می‌دهند.

غرر الحكم، ح۲۸۲۸

ميزان الحكمه: ج۱۳ ص۳۶۸

اوقات شرعي به افق بيرجند

شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹

۱۴ شوال ۱۴۴۱ قمري

۶ ژوئن ۲۰۲۰ ميلادي

اذان صبح ۰۳ : ۴۶
طلوع آفتاب ۰۵ : ۲۵
اذان ظهر ۱۲ : ۳۲
غروب آفتاب ۱۹ : ۳۹
اذان مغرب ۱۹ : ۵۹
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۲
انتخاب شهر