قدردانی رئیس دانشگاه ازاد اسلامی استان از برگزارکنندگان و شرکت کنندگان در کنگره ملی ۲۰۰۰شهید خراسان جنوبی

دکتر سید حسن هاشمی دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی با صدور پیامی از تلاش و مجاهدت شبانه روزی و خالصانه برگزارکنندگان و حضور حماسه آفرین اقشار مختلف مردم و دانشگاهیان در اجلاسیه های متعدد کنگره ملی 2000 شهید خراسان جنوبی قدردانی کرد.

به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه ازاد اسلامی خراسان جنوبی متن پیام ایشان به شرح زیر است:

کنگره ملی 2000شهید گلگون کفن خراسان جنوبی نه تنها بزرگترین رویداد فرهنگی معنوی سال 1397 خراسان جنوبی بود که به خاطره ای به یاد ماندنی و سند افتخار همیشه ماندگاری در تاریخچه افتخارات خطه ی خداجوی خراسان جنوبی تبدیل گردید. این رویداد مبارک علاوه بر خیرات و برکات معنوی به بستری برای ترویج وتعمیق فرهنگ ایثار و شهادت و تفکر بسیجی و انقلابی تبدیل شد و اقشار مختلف مردم مومن این سرزمین خدایی با حضور حماسه آفرین خود در این کنگره دینداری،ولایت مداری و بصیرت انقلابی خود را به بهترین شکل جلوه گر ساختند.

اینجانب به حکم وظیفه شرعی و ملی و به نمایندگی از دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی برخورد بایسته می دانم از تلاش و مجاهدت شبانه روزی همه مسئولان و برگزارکنندگان و نیز حضور پرشور اقشار مختلف مردم عزیز ولایت مدار در اجلاسیه های مختلف کنگره ملی 2000شهید خراسان جنوبی و مخصوصا حضور بی نظیر مردم مومن و ولایت مدارخراسان جنوبی در اجلاسیه پایانی کنگره صمیمانه تشکر و قدردانی نمایم. بدون شک این رویداد بزرگ و معنوی در تاریخچه افتخارات مردم خواجوی این خطه برای همیشه تاریخ ثبت خواهد شد.

سیدحسن هاشمی

21 آذر 97

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ زمان : ۱۳:۱۹ كاربر : pr بازديد : ۲۱۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۷/۰۹/۲۱ زمان ويرايش : ۱۳:۲۱ كاربر : pr

امام زمان(عج):

يا مَن إذا تَضايَقَتِ الاُمورُ فَتَحَ لَنا باباً لَم تَذهَب إلَيهِ الأَوهامُ، فَصَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وآلِ مُحَمَّدٍ، وَافتَح لِاُمورِيَ المُتَضايِقَةِ باباً لَم يَذهَب إلَيهِ وَهمٌ، يا أرحَمَ الرّاحِمينَ.

اى كه چون كارها به تنگنا مى‌‏افتد، درى به روى ما مى‌‏گشايى كه به خيال كسى هم نرسيده است! بر محمّد و خاندان محمّد درود فرست و براى كارهاى به تنگناافتاده‌‏ام، درى بگشاى كه به خيال كسى هم نرسيده است. اى رحيم‏ترين رحيمان .

قصص الأنبياء، راوندى ص ۳۶۵ح ۴۳۷

اوقات شرعي به افق بيرجند

چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸

۱۹ ذی حجّه ۱۴۴۰ قمري

۲۱ آگوست ۲۰۱۹ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۳۳
طلوع آفتاب ۰۶ : ۰۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۶
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۲
اذان مغرب ۱۹ : ۳۰
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۵۳
انتخاب شهر