ستاد راهبردی اجرایی بیانیه گام دوم انقلاب با حضور دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند وخراسان جنوبی،رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و عضویت معاونان و مدیران دانشگاه تشکیل شد.
>>
. به منظور پیگیری دقیق منویات مقام معظم رهبری ستاد راهبردی اجرایی ویژه ای با حضور دبیرهیات امناء و رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند وخراسان جنوبی،رئیس دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری ،روسای واحد های استانی و عضویت معاونان و مدیران دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی تشکیل شد. به گزارش مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند دکتر سیدحسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی در این جلسه ضمن قرائت فرازهایی از بیانیه ی بسیارمهم رهبری گفت:برهمه ما دانشگاهیان لازم است که وظیفه سنگینی که بیانیه معظم له بر عهده ما می گذارد به نحو احسن و اکمل انجام دهیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی در ادامه از اعضای ستاد خواست با بهره گیری از همه ی توانمندی های علمی و فرهنگی دانشگاه در جهت تقویت سرمایه های انسانی خلاق و نوآور و ایجاد امید ونشاط در جوانان و دانشگاهیان تلاش نمایند. دکتر هاشمی افزود:بیانیه مقام معظم رهبری در حقیقت نقشه ی راه برای یک جهاد علمی فراگیر و گسترده برای توسعه آبادانی،پیشرفت،اعتلا و اقتدار هرچه بیشتر کشورمان می باشد،بنابراین باید در این ستاد با برنامه ریزی دقیق و دقت در محتوای این بیانیه در جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری اقدام نماییم. حجت الاسلام والمسلمین دکترمحمدعلی تابعی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری نیز ضمن قدردانی از ابتکار دکتر هاشمی در ایجاد این ستاد گفت:بیانیه مقام معظم رهبری در واقع تجدیدمطلعی است خطاب به ملت ایران و جوانان عزیز،وی افزود:باید ورود انقلاب اسلامی به دومین مرحله خودسازی جامعه پردازی و تمدن سازی را قدر بدانیم و با همت و کارمضاعف و مجاهدت خالصانه در جهت پیگیری و تحقق این بیانیه تلاش نمائیم. در ادامه این جلسه دکتر علی خزاعی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی خراسان جنوبی، دکترعلی ماندگار معاون دانشجویی و فرهنگی ، دکترسید غلامرضا موسوی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، دکتراژدری معاون سما ودکتر شریعتی معاون پژوهش و فناوری و حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری،دکتر حبیب الله نخعی رئیس دبیرخانه هیات امناء، دکتررخشانی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی، مهندس الهیار جامی خزانه دار کل استان و مهندس جوادعلیزاده مدیرامور دانشجویان،مهندس رضا خسروی مدیرامور اداری،دکترنرگس رحیمی مدیرپژوهشی و فناوری و مسئول روابط عمومی دانشگاه به بیان دیدگاه های خود پرداختند. در پایان این جلسه نیزدکتر سیدحسن هاشمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند و خراسان جنوبی به عنوان رئیس ستاد،حجت الاسلام محمدعلی تابعی به عنوان نائب رئیس و دکترعلی ماندگار به عنوان دبیرستاد انتخاب شدند. گفتنی است برای انجام وظیفه بهتراین ستاد سه کارگروه علمی،پژوهشی،آموزشی-فرهنگی،اجتماعی،سیاسی و مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی مصوب شد.

مرکز خبر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی بیرجند

نوع آگهي : خبر تاريخ درج : ۱۳۹۷/۱۲/۱۳ زمان : ۱۴:۲۹ كاربر : pr بازديد : ۵۸۲
تاريخ ويرايش : ۱۳۹۹/۱۱/۲۱ زمان ويرايش : ۱۰:۴۹ كاربر : pr

دعاي روز بيست و چهارم ماه مبارك رمضان

اَللّهُمَّ اِنّى اَسْئَلُكَ فيهِ ما يُرْضيكَ وَاَعُوذُبِكَ مِمّا يُؤْذيكَ وَاَسْئَلُكَ التَّوْفيقَ فيهِ لاِنْ اُطيعَكَ وَلا اَعْصِيَكَ يا جَوادَ السّاَّئِلينَ

خدايا از تو خواهم در اين ماه آنچه تو را خوشنود سازد و پناه برم به تو از آنچه تو را بيازارد و از تو خواهم در آن توفيق براى اينكه پيرويت كنم و نافرمانيت نكنم اى بخشنده به خواستاران.

------------------

حضرت علی(ع):

ألا وإنَّ إمامَكُم قَدِ اكتَفى مِن دُنياهُ بِطِمرَيهِ ، ومِن طُعمِهِ بقُرصَيهِ، ألا وإنَّكُم لا تَقدِرونَ عَلى ذلِكَ ولكِن أعينوني بِوَرَعٍ وَاجتِهادٍ، وعِفَّةٍ وسَدادٍ.

بدان كه پيشواى شما، از دنيايش به دو جامه ژنده، و از خوراكش به دو گِرده نان، بسنده كرده است. البتّه شما توانايى اين كارها را نداريد؛ امّا با پارسايى و سختكوشى و پاك دامنى و درستكارى، مرا يارى كنيد.

نهج البلاغه نامه ۴۵

اوقات شرعي به افق بيرجند

جمعه ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۰

۲۵ رمضان ۱۴۴۲ قمري

۷ مي ۲۰۲۱ ميلادي

اذان صبح ۰۴ : ۱۰
طلوع آفتاب ۰۵ : ۴۰
اذان ظهر ۱۲ : ۳۰
غروب آفتاب ۱۹ : ۱۹
اذان مغرب ۱۹ : ۳۸
نيمه شب شرعي ۲۳ : ۴۴
انتخاب شهر